(współ)Praca na medal

Szukasz nagród i zastanawiasz się, kto może je dla Ciebie wykonać? My już wiemy – Zespół Modern Forms. Dlaczego właśnie my? Poznaj MFcooperation, czyli sposób, w jaki podchodzimy do realizacji każdego zamówienia.

Zacznijmy od wspólnej strategii

Jeden medal? Tysiąc statuetek? Może milion pinów? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Bez względu na to, czy przychodzisz z gotowym projektem, czy nie masz pomysłu na realizację, łączy nas wspólna misja – wyróżnienie obdarowywanych osób. Dlatego w Modern Forms kreatywnie pracujemy we wszystkich działach. Chcemy, by przez kolor, kształt czy teksturę nadruku uczestnicy Twoich wydarzeń mogli odczuć,  że trud włożony w osiągnięcie ich sukcesu jest równy otrzymanej nagrodzie! 

Źródło: https://www.facebook.com/WirtualneBiegi

Źródło: https://www.facebook.com/WirtualneBiegi

Gdy przełamiemy pierwsze lody

Uwielbiamy naszą pracę, a zapytani: co nam daje powera? Odpowiadamy: Twoje potrzeby! To na nich się koncentrujemy. Słuchamy, obserwujemy i niczym pantera szybko reagujemy. Sami, będąc uczestnikami, organizatorami czy partnerami wydarzeń, zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielki trud i emocje towarzyszą w ich organizacji. Dlatego wiedzę przekładamy na praktykę

Przykład? Współpracę rozpoczynamy od szczegółowych pytań na temat organizowanego eventu. Staramy się w nie “wniknąć”, poczuć jego klimat, tak by przygotowana przez nas oferta była dobrana indywidualnie, a proponowane nagrody w pełni odzwierciedlały charakter Twojej imprezy. Etap przygotowania projektu to najważniejsza część procesu zamówienia – w końcu nagrody muszą zwracać na siebie uwagę – dlatego poświęcamy jej najwięcej czasu. 

A jeżeli pojawią się u Ciebie wątpliwości co do wyglądu produktu? Z nami to proste: masz możliwość przygotowania prototypu finalnego produktu, który pojawi się u Ciebie już po 5 dniach roboczych od dnia zatwierdzenia projektu. To nie koniec, bo gwarantujemy Ci również możliwość wielokrotnego domawiania nagród, co sprawdza się szczególnie wtedy, gdy nie znasz dokładnej liczby uczestników Twojego wydarzenia.  Wniosek jest prosty, machina produkcyjna rusza i się nie zatrzymuje!

Do tego coś ekstra dla stałych Klientów! Jeżeli zostaniesz z nami na dłużej, możesz liczyć na system rabatowy oraz specjalną niespodziankę.

Źródło: https://www.facebook.com/WirtualneBiegi

Źródło: https://www.facebook.com/WirtualneBiegi

Zostańmy w kontakcie 

Przesyłane zdjęcia, fotorelacje, nagrania, oznaczanie nas w postach na profilach Facebook czy Instagram – to coś, na co najbardziej czekamy po dostarczeniu nagród naszym Klientom! Niezmiernie cieszymy się z przesłanych opinii z przebiegu organizowanych imprez i nigdy nam nie jest ich mało! Tak już mamy, cechuje nas 100% zaangażowanie w projekt!  

Źródło: https://www.facebook.com/rbactive

Źródło: https://www.facebook.com/rbactive

A ostatnio przygotowywaliśmy medale… 

…na Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu! Tam około 733 uczestników niemal z 43 krajów walczyło o obrońcę sportowego tytułu. Emocji nie brakowało! Zwycięzcom gratulujemy! 

Źródło: PAP

START?

Więc, rozpoczynamy wspólną przygodę?

Zainspiruj się naszymi realizacjami. 

A my już zabieramy się do pracy i nie możemy doczekać się Twojej opinii. 

Napisz do nas!