Ponad 3 000 naszych oryginalnych medali na 4. Gdańsk Maraton

Medale sportowe 4. Gdańsk Maraton

Przepiękna trasa ulicami zabytkowego Gdańska, nowe rekordy, walka ze słabościami, rywalizacja, sportowe emocje i nasze oryginalne medale sportowe na mecie – jako niesamowita pamiątka, nagroda za trud i symbol pokonania wszelkich przeciwności. Jak zwykle sprostaliśmy wyzwaniu – stworzyliśmy wyjątkowe medale, które w wielkim stylu podsumowały najlepszy maraton w Polsce (Gdański bieg trzykrotnie z rzędu uzyskał taki tytuł).

Wykonaliśmy w sumie ponad 3000 medali sportowych na 4. Gdańsk Maraton i imprezy towarzyszące.

Gdańsk Maraton – 2100 medali.
Sztafeta Maratońska – 650 medali.
Gdańsk na Piątkę- 440 medali.

Nasze medale biegowe zawisły na szyjach ponad 2700 sportowców z 14 krajów.

Medale sportowe 4. Gdańsk Maraton

Źródło: https://www.facebook.com/GdanskMaraton/

Zobacz więcej oryginalnych medali sportowych naszej produkcji http://socialhub.modernforms.pl/medale

Sprawdź też jak nasze medale oceniają Klienci https://produkcjamedali.pl/referencje/

Medale biegowe w nowoczesnym stylu połączyły symbolikę miasta z wyraźnym sportowym akcentem

Gdański bieg miał nie tylko charakter sportowy, ale i turystyczny. Trasa prowadziła przez najpiękniejsze, zabytkowe miejsca: Starówkę z ulicą Długą, Długi Targ z Fontanną Neptuna, przy Pomniku Poległych Stoczniowców, Europejskie Centrum Solidarności, Stadion Energa Gdańsk, czy Park Nadmorski im. R. Reagana. Dla sportowców z Polski i zagranicy była to doskonała okazja do poznania i podziwiania przepięknego miasta.

Dlatego na medalu pojawiła się najcenniejsza budowla – Ratusz Głównego Miasta czy wszystkim znany symbol Gdańska – Neptun. Medale biegowe otrzymały też nieregularny, symboliczny kształt łodzi, statku – jak przystało na morskie miasto, w którym zawsze można zjeść świeżą rybę. Oczywiście dominujący pozostał akcent sportowy – Neptun nie na fontannie, a w biegu, jako maratończyk, dynamiczny nadruk, energetyzujące, „żywe” sportowe kolory.

Sam organizator zadbał o podkreślenie miejsca. Na oficjalnym fanpage’u Gdańsk Maraton pojawiły się nasze medale sportowe, ale nie w sztucznych warunkach, a na murze (być może zabytkowym), z charakterystycznym tłem – Stadion Energa Gdańsk. W filmie promującym biegi główną rolę odgrywają zarówno biegacze, jak i zabytkowe budowle, piękne ulice, symboliczne obiekty. Miasto i sportowcy tworzą spójny obraz.

Też chciałbyś podkreślić wielowymiarowość medali, nie tylko sportowych? To idealnie trafiłeś. Zaproponujemy Ci projekty robiące wrażenie, perfekcyjne wykonanie i terminową dostawę. Napisz lub zadzwoń https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Źródło: https://www.facebook.com/GdanskMaraton/

Źródło: https://www.facebook.com/pg/GdanskMaraton/videos/

A oto znakomite wykonanie medali sportowych (fotorelacja z Maratonu)

Materiał: czarna stal malowana proszkowo na biały kolor.
Nadruk: UV, dwustronny, kolorowy.
Personalizacja: dostosowanie taśm i nadruku na medalach do danej imprezy sportowej (różne nazwy: Gdańsk Maraton Sztafeta, 4. Gdańsk Maraton, Gdańsk na Piątkę).
Wymiary medali: wysokość (108 mm), szerokość (93 mm), grubość (3 mm).
Wymiary taśm: długość (800 mm), szerokość (30 mm).

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/GdanskMaraton/

Medal sportowy Gdańsk na Piątkę 2018

Wręczanie medali sportowych Gdańsk na Piątkę 2018

Sportowcy z medalami Bieg na Piątkę 2018

Sportowcy na podium z medalami i pucharami, Bieg na Piątkę 2018

Beata na podium Bieg na Piątkę 2018 Wręczanie medali sportowych metalowych Bieg na Piątkę 2018

Uczestniczki 4. Gdańsk Maratonu z medalami sportowymi Ania na podium z medalem sportowym, 4 Gdańsk Maraton Zwycięzca z medalem sportowym, 4. Gdańsk Maraton Uczestniczki 4 Gdańsk Maratonu z medalami Modern Forms Mężczyźni na podium 4 Gdańsk Maraton Sportowcy z medalami Modern Forms i pucharami Mężczyźni z pucharami i medalami Modern Forms Piotr z medalem Modern Forms 4 Gdańsk Maraton Maratończycy z medalami Modern Forms, 4 Gdańsk Maraton Uczestniczka 4 Gdańsk Maratonu z medalem metalowym Modern Forms