Ponad 100 wyjątkowych medali dla zawodników I Aquathlonu Rzeszowskiego

Medale sportowe I Aquathlon Rzeszowski

Tym razem nasze oryginalne medale trafiły do młodych i bardzo zdolnych sportowców z szansą na olimpijską karierę. Wiedzieliśmy, że reprezentują wysoki poziom sportowy, mają niespotykaną pasję do sportu, dlatego postaraliśmy się, by medale były wyjątkowe, na miarę ich talentu.

Codziennie wykonujemy mnóstwo medali sportowych. Czujemy ten klimat, wiemy jak zaprojektować medale, by uczcić znakomitych sportowców i podkreślić wyjątkowość samego wydarzenia. Zobacz bogatą galerię oryginalnych medali http://socialhub.modernforms.pl/medale

To pierwszy Aquathlon Rzeszowski, dlatego warto o nim nieco więcej napisać

To duże wydarzenie dla sportowego środowiska Rzeszowa. Po raz pierwszy w tym mieście odbył się Aquathlon, zorganizowany przez stowarzyszenie SwimTri Rzeszów.

Aquathlon jest odmianą triathlonu, w której nie jeździ się na rowerze, zawodnicy najpierw płyną, a następnie biegną. Najpierw mierzą się, przepływając pewien dystans, a potem próbują swych sił na trasie biegowej. W aquathlonie nie ma odgórnie narzuconych dystansów, to organizator decyduje jak długie będą trasy.

W Rzeszowie odbył się aquathlon zimowy (odmiana aquathlonu) – pływanie pod dachem, następnie biegi na zewnątrz, zgodnie z uzyskanym podczas pływania handicapem czasowym. Rzeszowski Aquathlon rozpoczął się od rywalizacji na pływalni „Delfin”, następnie biegacze wystartowali z placu eventowego Millenium Hall, i tam też zakończyli bieg.

I Aquathlon Rzeszowski miał być przedsmakiem czerwcowych zawodów triathlonowych, rozgrzewką, która mała przygotować do prawdziwego boju. A stał się dużym wydarzeniem, w zawodach wzięło udział przeszło 200 sportowców, którzy wykazali się dużym talentem.

Medale metalowe personalizowane I Aquathlon Rzeszowski

Źródło: https://www.facebook.com/swimtrirzeszow/

Sportowcy z medalami I Aquathlon Rzeszowski

Źródło: https://www.facebook.com/swimtrirzeszow/

Sportowiec z medalem Modern Forms I Aquathlon Rzeszowski

Źródło: https://www.facebook.com/swimtrirzeszow/

Bieg I Aquathlon Rzeszowski

Źródło: https://www.facebook.com/swimtrirzeszow/

Organizatorzy imprez są zachwyceni naszymi medalami sportowymi. Wielu z nich powraca do nas, jak tylko rozpoczyna się sezon. Nowi są tak zadowoleni ze współpracy, że szybko dołączają do szeregu stałych Klientów. Dajemy z siebie wszystko i to procentuje. Zobacz jak nas doceniają nasi Klienci, sprawdź referencje https://produkcjamedali.pl/referencje/

A teraz o samych medalach – wyjątkowa nagroda dla niezwykłych zawodników

Już na pierwszy rzut oka widać w tych medalach sportowych fenomen triathlonu i jego odmiany – aquathlonu. Wyczerpujący sport, wymagający długich przygotowań i bardzo dobrej kondycji fizycznej, ale jakże wdzięczny i satysfakcjonujący. Podobnie jest z naszymi medalami sportowymi – nie powstają w 5 minut, wymagają niezwykłego pomysłu, dopracowanego projektu, precyzyjnej produkcji – ale ile dają satysfakcji, gdy wiszą na szyjach tak znakomitych sportowców.

Rodzaj: medale sportowe.
Liczba: 140 medali
Personalizacja: kolorowy nadruk (logotyp, tekst pamiątkowy i grafika – symboliczny żagiel, sportowa kolorystyka).
Średnica: 70 mm.
Grubość: 3 mm.
Materiał: stal szczotkowana z nadrukiem.
Taśma z dedykowanym nadrukiem o szerokości 25 mm.

Medal sportowy na szyi zawodnika I Aquathlon Rzeszowski

Medale sportowe I Aquathlon Rzeszowski

Medale metalowe I Aquathlon Rzeszowski

Klient domówił brakujące medale. Ty też możesz domówić medale nawet kilka dni przed imprezę

Wykonaliśmy na I Aquathlon Rzeszowski 140 medali. Najpierw 100, później Klient domówił 2 razy po 20 sztuk medali. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, co doceniają Klienci. Oferujemy możliwość zamawiania medali partiami. Więcej przeczytasz na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-zamowienie-kupuj-partiami-ogranicz-koszty/

Chciałbyś uświetnić imprezę sportową właśnie takimi medalami?

Śmiało! Napisz do nas lub zadzwoń https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Mamy dla Ciebie mnóstwo korzyści:

  • Niesamowite medale, na które Cię stać (dostosowane do każdego budżetu, u nas tańsze nie znaczą gorsze).
  • Szybki termin realizacji (zdążysz z każdą imprezą).
  • Brak ilości minimalnych (zamówienia od 1 sztuki).
  • Atrakcyjne rabaty i gratisy (przy większych zamówieniach).
  • Pełna kolorystyka, personalizacja.
  • Zamówienia kompletami i partiami.

Źródło: http://www.swimtri.pl/