Polski producent nowoczesnych medali

Polski producent medali - medale pamiątkowe

Medale to nie jednorazowe odznaczenia, ale często pamiątka na lata, dlatego zależy Ci, by oryginalne wykonanie szło w parze z trwałością. Obawiasz się medali importowanych z Chin czy pochodzących od firm no name. Z jednego głównego powodu – taki zakup wiąże się z dużym ryzykiem nierzetelności, a produkty z niską jakością.

Modern Forms należy do tych firm, które nie kopiują wzorców, wykreowanych za granicą. Stawiają na własny, niepowtarzalny styl i ponadprzeciętną jakość. Nasze medale zyskują coraz większą popularność nie tylko w kraju, ale i poza granicami Polski. Nasz design stał się marką, nasza polska jakość znalazła szerokie grono odbiorców, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

Ekspresowa realizacja

Mamy krótkie terminy realizacji, ponieważ cały proces produkcyjny odbywa się u nas, na miejscu. Od zamówienia po gotowy produkt – nasi handlowcy przyjmują zamówienie, graficy przygotowują projekt, następnie pracownicy produkcji i operatorzy maszyn, pod czujnym okiem dyrektorów, wytwarzają medale (w naszej hali produkcyjnej). Nie zlecamy ani projektów, ani wykonania medali żadnym firmom zewnętrznym. Od początku do końca to nasz produkt, nasza realizacja i nasz sukces.

Na medale czekasz tylko kilka dni

Zamówienia zazwyczaj realizujemy w ciągu 7 dni.
W ramach ekspresowej realizacji nawet do 5 dni roboczych.

Zależy Ci na czasie, zamów u nas medale z szybkim terminem realizacji

https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Polskie medale na uroczystości patriotyczne

Wysoki standard jakości

Nie importujemy medali z Chin, nie korzystamy też z chińskich komponentów. Bazujemy na sprawdzonych materiałach, nie zaopatrujemy się w niepewnych źródłach. Jesteśmy polskim producentem, który wytwarza w 100 procentach polski produkt.

Korzystamy z trwałych i bardzo estetycznych materiałów polskiego pochodzenia.
Produkujemy własne, oryginalne produkty (nie mające nic wspólnego z tzw. „masówką”). Są niepowtarzalne, wytwarzane na indywidualne zamówienie, łączą w sobie rzemieślniczy kunszt (ręczna obróbka) z artyzmem indywidualnych projektów. W efekcie otrzymujesz ponadprzeciętną jakość: trwałość i oryginalność.
• Wynosimy jakość świadczonych usług na coraz wyższy poziom. Inwestujemy w nowoczesnym park maszynowy i innowacyjne technologie, by sprostać najbardziej nietypowym zleceniom. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która posiada 2 nowoczesne drukarki swissQprint Impala 2 (drugiej generacji). Opracowaliśmy rewolucyjną technologię teksturowania przestrzennego, która pozwala nam wytwarzać wielotysięczne, skomplikowane medale w bardzo krótkim czasie.
Medale, jak i materiały wykorzystywane do ich produkcji poddawane są rzetelnej kontroli jakości (dzięki technicznej kadrze z produkcji oraz B+R). Stała obserwacja i kontrola pozwala nam usprawniać proces produkcji, ulepszać medale, doskonalić technologie i metodykę pracy.

Naszą polską jakość widać na pierwszy rzut oka. Chcesz się przekonać to koniecznie zobacz naszą galerię metalowych medali teksturowanych przestrzennie (z efektem 3D) oraz równie niesamowitych medali z tworzyw sztucznych.

Medale sportowe Turniej w Gimnastyce Artystycznej

Zobacz http://socialhub.modernforms.pl/medale

Kupujesz produkty w 100 procentach polskie? Sprawdzasz kody kreskowe, szukasz oznaczeń na opakowaniach, korzystasz ze specjalnych aplikacji na telefon. I nie chodzi tylko o wsparcie rodzimego rynku, ale o jakość, z którą nie mogą konkurować chińskie buble.

Postaw na wysoką jakość – zamów medale polskiej produkcji. Napisz lub zadzwoń https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Pamiętaj też, że kupując u polskiego producenta medali Modern Forms napędzasz rodzimą gospodarkę i dajesz pracę. Kapitał zostaje u nas w kraju.