Pełnokolorowe medale

Kolorowe medale sportowe

Rozpoczęliśmy produkcję PEŁNOKOLOROWYCH MEDALI. To medale bez ograniczeń, z dowolną grafiką w każdym kolorze, jedno- lub dwustronne. Kolorowe medale z każdego materiału: od sklejki po metal. Na dowolne okazje – personalizowane medale sportowe, okolicznościowe, firmowe, dla dzieci.

Kolorowe medale ze sklejki, metalu

Kolorowy może być każdy medal, bez wyjątku, niezależnie od rodzaju materiału, z którego został wykonany. Kolorowy wydruk może znaleźć się na medalu z pleksi, laminatu, dibondu, ze sklejki, a nawet metalu. Za każdym razem jakość grafiki jest tak samo dobra.

Poniżej przykład kolorowego medalu wykonanego ze sklejki.

kolorowe-medale-ze-sklejki

Kolorowe medale ze sklejki

Zobacz więcej KOLOROWYCH MEDALI»

Kolorowe medale jedno- lub dwustronne

Medal może mieć kolorową grafikę po obu stronach lub tylko na jednej stronie – w zależności od Twoich potrzeb. Motyw graficzny może być taki sam na jednej i drugiej stronie medalu lub zupełnie inny – jesteśmy elastyczni, dopasowujemy się przede wszystkim do Twoich wymagań.

Medale z dowolnym motywem graficznym

Medale mogą mieć dowolny motyw graficzny, kolorowy logotyp lub zdjęcie – solenizanta, jubilata, sportowca, szefa. Możemy wykonać jeden kolorowy medal lub kilkaset personalizowanych medali – z różnym motywem graficznym, z podobizną każdego sportowca z osobna.

Kolorowe grafiki mogą wypełniać cały medal, jego większą część lub stanowić tyko niewielki element dekoracyjny. Przykład poniżej:

Kolorowe medale sportowe

Kolorowy medal dla piłkarza

medale-sportowe

Kolorowe medale sportowe z pleksi i laminatu grawerskiego

Tanie medale w każdym kolorze

Kolorowe medale to wersja ekonomiczna, można je zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie – poniżej 4 zł.
Sprawdź ofertę TANICH MEDALI»