Medale puzzle – i wszystko układa się po Twojej myśli

Medale puzzle biegowe

Medale puzzle z solidnego metalu, kolorowe, personalizowane to niesamowicie oryginalna koncepcja naszej marki Modern Forms i mocny motywator, który jest najlepszą zachętą w sportowej rywalizacji. Korzyść jest obopólna: Ty, jako organizator zawodów sportowych, zyskujesz pełne zaangażowanie uczestników (długą listę zgłoszeń) i gotową promocję (tak oryginalne medale działają lepiej niż jakakolwiek reklama), a uczestnicy zawodów niesamowitą pamiątkę, o którą na pewno zawzięcie zawalczą.

Medale puzzle – to pomysł, który oczarował naszych Klientów

Nasz nowatorski pomysł medali, które można ułożyć jak puzzle, zrobił dużą furorę wśród Klientów. I nie był to chwilowy boom, upłynęło sporo czasu, a nadal realizujemy mnóstwo zamówień na medale – na punkcie, których oszaleli zarówno organizatorzy imprez sportowych, jak i sami sportowcy.

Jeśli i Ty jesteś pod wrażeniem naszych medali puzzli – napisz do nas lub zadzwoń https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Podobają Ci się nasze medale, ale chciałbyś poznać opinie innych. Sprawdź nasze referencje https://produkcjamedali.pl/referencje/

Co jest w tych medalach takiego niezwykłego?

Medale puzzle złożone są z kilku elementów. To zarówno kilka medali, jak i jeden duży medal.
Każdy element to osobny medal, ale już po złożeniu w całość – tworzy niesamowite, wymowne MEGAodznaczenie, dla którego każdy chce wziąć udział w zawodach. Bo co innego jest zdobyć jeden mały medal, a co innego duży medal złożonych z kilku mniejszych (to już nie jedna nagroda, a kilka). To tak jakby znaleźć się na podium kilka razy z rzędu. Otrzymać 3 puchary jednego dnia. Nic dziwnego, że sportowcy chcą wziąć udział we wszystkich zawodach.

Medale puzzle mogą składać się z niezależnych elementów, osobnych medali (które nawet nie połączone ze sobą stanowią pełny medal). Poniżej przykład – trzy medale (delfin, żaba i rekin), które można ułożyć jak puzzle w jeden medal, ale też niepołączone stanowią 3 ciekawe, osobne medale. Jeśli nie zdobędzie ich ten sam sportowiec, a trafią do 3 różnych osób – nie będą wyglądać jak rozsypana, nieułożona układanka. Wręcz przeciwnie, będą osobistym, oryginalnym medalem.

 Medale pływackie puzzle dla dzieci

Medale puzzle w formie układanki, wykonane z metalu, z indywidualnym nadrukiem teksturowanym przestrzennie. Grafika nawiązuje do imprezy. Medal jednostronny z dopasowaną kolorystycznie wstążką. Istnieje możliwość dowolnego zmodyfikowania wzoru wedle wytycznych klienta. Medale jednostronne. Średnica medalu: 7 cm. Grubość medalu: 3 mm. Materiał: stal.

 

Medale biegowe ze stali PARK TOUR, produkcja Modern Forms

Medale puzzle wykonane ze stali szczotkowanej z dwustronnym nadrukiem, teksturowanym przestrzennie. Medale o nieregularnym kształcie, z ozdobnymi ażurami. Ozdobione dopasowaną kolorystycznie wstążką. Medale dwustronne. Średnica: 7cm. Grubość: 3 mm. Materiał: stal szczotkowana.

Medale puzzle Biegi Park Tour

Medale sportowe puzzle biegi

Medale puzzle dwustronne. Średnica: 7 cm. Grubość: 3 mm. Materiał: metal.

Medale biegowe puzzle

Medale puzzle na zawody biegowe

 

Medale pływackie SZKOLA PŁYWANIA AQUATIC MARCIN PEEK

Medale puzzle metalowe, pokryte srebrnym kolorem. Jednostronne wykonane na zawody pływackie. Medale w kształcie puzzli, które po ułożeniu tworzą całość. Istnieje możliwość modyfikacji wzoru do wytycznych klienta. Średnica: 7 cm. Grubość: 3 mm. Materiał: stal malowana.

Medale dla dzieci na zawody biegowe

Medale dla dzieci na zawody biegowe. Wykonane z pleksi bezbarwnej z grafiką teksturowaną przestrzennie i dodatkowym elementem wykonanym z laminatu grawerskiego w złotym kolorze. Medale w kształcie puzzli. Ozdobione dopasowaną kolorystycznie tasiemką. Istnieje możliwość dostosowania wzoru wedle wytycznych klienta. Średnica: 7 cm. Grubość: 4 mm. Materiał: laminat, pleksi.

Medale puzzle Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2017

Medale biegowe wykonane ze stali powlekanej kolorem srebrnym. Dwustronne z dedykowaną grafiką. Teksturowane przestrzennie z ozdobnym ażurem w kształcie biegacza. Istnieje możliwość modyfikacji wzoru do wytycznych klienta. Średnica: 7 cm. Grubość: 5 mm. Materiał: stal szczotkowana.

Medale sportowe Grand Prix biegi górskie Gdynia Pustki Cisowskie 2017

Medale sportowe jubilueszowe 10-lecie Klubu Pływackiego, w formie puzzli

Medale metalowe o nieregularnym kształcie, powlekane kolorem złotym, srebrnym i brązowym. Teksturowane nadrukiem graficznym spójne z identyfikacją wizualną wydarzenia. Medale jednostronne, wyposażone w dopasowaną kolorystycznie tasiemkę. Projekt może zostać zmodyfikowany według wytycznych klienta. Średnica: 10 cm. Grubość: 3 mm. Materiał: metal.


Medale pływackie jubiluesz Klubu Pływackiego Płetwal Mława, w formie puzzli

Medale sportowe metalowe w formie puzzli

Medale dwustronne, metalowe w formie puzzli. Każdy element to osobny medal na poszczególne edycje sportowe. Średnica: 7 cm. Grubość: 3 mm. Materiał: metal.

Medale puzzle XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego

Medale na zawody biegowe w formie układanki. Wykonane ze stali powlekanej kolorem srebrnym. Dwustronne z dedykowaną grafiką o nieregularnym kształcie. Istnieje możliwość dopasowana wzoru do wytycznych klienta. Średnica: 15 cm. Grubość: 3 mm. Materiał: stal malowana.

Medale sportowe XXVI Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego

Medale puzzle w wersji typowej rozsypanki, dopiero ułożone w całość dają pełny obraz. Osobno są elementem, który wymaga dopełnienia. Jest w tym ukryty sens, który działa niesamowicie motywująco na sportowców. Jeśli choć raz w życiu układałeś puzzle, to wiesz co mamy na myśli. Dopóki nie ułożysz całej układanki, do ostatniego elementu, nie osiągniesz celu, satysfakcji. Będziesz układał pomimo wszystko, do samego rana, ta chęć stworzenia pełnego obrazu będzie silniejsza niż cokolwiek innego, nic nie stanie ci na przeszkodzie, by dokończyć to, co zacząłeś. Tak medale puzzle działają na sportowców – zdobyłeś jeden element, musisz zdobyć kolejny, wszystkie, by poczuć się wygranym.

Medale sportowe puzzle Bieg Przełajowy

Medale puzzle wykonane na 2 edycję biegu przełajowego. Wykonane z metalu, powlekane kolorem białym. Dwustronne z dedykowaną grafiką teksturowaną przestrzennie. Ozdobione dopasowaną kolorystycznie tasiemką. Istnieje możliwość zmodyfikowania wzoru do wytycznych klienta. Średnica: 8 cm. Grubość: 3 mm. Materiał: stal.

Medale sportowe biegowe puzzle

Medale pływackie dla uczestników Szkółki Pływackiej UKS AURUS

Medale puzzle wykonane z bezbarwnej pleksi w całości pokryte kolorowym nadrukiem. Komplet składa się z czterech medali, z którego każdy stanowi nagrodę za inną umiejętność np. pływanie. nurkowanie, skakanie do wody. Medale ozdobione są granatową jednokolorową wstążką. Medale jednostronne. Średnica: 7 cm. Grubość: 4 mm. Materiał: pleksi.

Jakie realne korzyści zyskujesz jako organizator imprezy sportowej czy właściciel szkółki pływackiej, piłkarskiej itp.

Wyobraź sobie, że organizujesz cykl biegów, 4 edycje w roku. Zamawiasz medale puzzle (na każdy bieg inny medal, stosownie do charakteru imprezy, ale uwaga! te medale składają się w jedną całość, jeden duży medal). To puzzle, które mówią każdemu uczestnikowi: musisz zdobyć wszystkie medale, by zyskać jeden największy, prestiżowy, dla naprawdę najlepszego sportowca, dla wytrwałego, który wziął udział we wszystkich edycjach, nie w jednej, ale aż w czterech, a to wyczyn na miarę mistrza.

Jako organizator imprezy sportowej zyskujesz:

  • Silny motywator dla sportowców, którzy chętniej wezmą udział we wszystkich edycjach (długa lista zgłoszeń, powodzenie imprezy na dużą skalę).
  • Darmową promocję (płacisz tylko za medale puzzle, a zyskujesz najlepszą promocję zupełnie GRATIS). Tak oryginalnie wyglądające medaleprzykują uwagę i zrobią wrażenie na każdym, zostaną na pewno zapamiętane.
  • Niesamowitą pamiątkę (zwycięzcy zyskują oryginalną nagrodę, która wyróżnia się na tle standardowych medali).
  • Podziękowania dla Ciebie jako kreatywnego organizatora, który z zaangażowaniem podchodzi do swoich projektów i zależy mu na powodzeniu imprezy.

Prowadzisz szkółkę sportową, przyjmijmy że pływacką (żeby nakreślić Ci korzyści). Organizujesz zajęcia z nauki pływania. Oczywiście zależy Ci na tym, by rodzice wykupili dziecku jak najwięcej lekcji. To zrozumiałe. Teraz pomyśl jak mógłbyś zmotywować rodziców do wykupienia kolejnego cyklu lekcji (np. po skończonym jednym cyklu składającym się z 10 lekcji kolejny cykl). Informujesz, że dziecko po każdym cyklu otrzyma oryginalny medal sportowy, który jest częścią składanki. Po np. 4 cyklu będzie mogło złożyć medale puzzle w jeden duży medal. Taka forma zachęty dla dziecka i taka fantastyczna nagroda będą Twoim mocnym argumentem. Każdy z rodziców przyzna, że to świetny pomysł.

Jako właściciel szkółki sportowej zyskujesz:

Więcej wykupionych lekcji (większy zysk).
Frajdę dla dziecka (chętnie uczestniczy w zajęciach, uczy się poprzez zabawę, otrzymuje niebanalny medal).
Zadowolenie rodziców (nic tak nie cieszy rodzica jak szczęście dziecka, jego osiągnięcia).
Najlepszą promocję szkółki (inni rodzice dowiadują się jak ciekawie prowadzona jest szkółka, jak kreatywnie motywowane są dzieci i zapisują swoje pociechy).

Medale puzzle – fajny pomysł, ale wolisz jednak medale nieskładane?

Nie ma problemu, medale puzzle to tylko jedna z naszych licznych nowatorskich koncepcji. W ofercie mamy tak duży wybór medali, że jesteśmy w stanie zaspokoić gust każdego Klienta.

Zobacz największą bazę naszych realizacji http://socialhub.modernforms.pl/medale
Zobacz też nasz najnowszy katalog 2018 https://modernforms.pl/katalog/