Medale personalizowane na wiele sposobów

Personalizowane medale Modern Forms - grafika

Jeśli organizujesz imprezę, niezależnie od tego czy to sportowa czy okolicznościowa, starasz się by wszystko było „dopięte na ostatni guzik”. Skupiasz się na całej oprawie, dopracowujesz każdy szczegół po to, by była mile zapamiętana. No właśnie zapamiętana? Nie osiągniesz takiego celu, jeśli powtórzysz szablonowy scenariusz. Nikogo nie zaskoczysz, jeśli na turnieju wręczysz zwycięzcom medale odlewane z mosiądzu lub taki sam medal wszystkim sportowcom. Zaskoczyć możesz jedynie, oferując coś, czego nie znajdziesz u innych. Modern Forms wyprzedza konkurencję, tworzy medale personalizowane na wiele sposobów.

Nieograniczone możliwości personalizacji – tysiące medali, a każdy inny, wyjątkowy

 

Medale personalizowane XX Konferencja IPMA Polska.

 

Medale zwieńczają imprezę, są jej punktem kulminacyjnym. Każdy uczestnik, czy to imprezy sportowej, czy okolicznościowej czeka na ten moment, który powinien być niezwykły – upamiętniony oryginalnym medalem. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do personalizacji i ciągle poszerzamy jej formy.

 

Każdy medal jest inny, niepowtarzalny, ma oryginalny kształt, unikatowy grawer, nadruk (np. imię i nazwisko), element graficzny. Wzbudza emocje, podkreśla wyjątkowość chwili i wartość osoby obdarowanej, która może powiedzieć „Ten medal jest wyjątkowy, ta chwila jest wyjątkowa, ja jestem wyjątkowy”.

 

Medale dostępne są w każdym kolorze, bez ograniczeń. Są spójne z logotypem, pełną identyfikacją wizualną, charakterem imprezy, upodobaniami zwycięzców. Więcej informacji o kolorystyce medali znajdziesz na stronie:

https://produkcjamedali.pl/pelnokolorowe-medale-oryginalnosc-wyrazamy-barwa/

 

Zobacz nasze personalizowane medale: http://socialhub.modernforms.pl/medale

Modern Forms wyprzedza konkurencję

Producenci medali odlewanych nie mogą pozwolić sobie na zaoferowanie kilku tysięcy medali personalizowanych z imieniem i nazwiskiem każdego sportowca z osobna (ze względu na nieopłacalne koszty produkcji). My tak. Wypracowaliśmy autorską technologię teksturowania przestrzennego, dzięki której możemy produkować medale w kilkutysięcznych nakładach, swobodnie personalizowane, o dowolnych kształtach, w połączeniu z różną kombinacją materiałów, osiągając efekt trójwymiarowości kolorowego druku – i to w bardzo krótkim czasie. To nasza przewaga nad producentami medali odlewanych – którą doceniają nasi Klienci.

 

Medale personalizowane odznaka Andrés Iniesta

 

Jeśli zależy Ci na wyróżnieniu zwycięzców, uczestników imprez w tak wyjątkowy sposób. Szukasz czegoś innego niż medale odlewane. Napisz lub zadzwoń, przedstawimy Ci najlepsze formy personalizacji https://produkcjamedali.pl/kontakt/