Medale personalizowane na wiele sposobów

Medale personalizowane Modern Forms

Personalizację medali rozumiemy bardzo szeroko, podkreślamy unikatowość produktu na wielu płaszczyznach. Medale oddają charakter imprezy, specyfikę branży, są spójne z identyfikacją wizualną i spełniają oczekiwania Klienta. Mają dowolne kształty, pełną kolorystykę, różne teksty, grafiki, ciekawe formy zdobienia.

Pełna personalizacja pozwala nam stworzyć oryginalne medale. Nie mamy szablonów, za każdym razem powstaje inny projekt – niepowtarzalny, Twój. Masz pewność, że nikt nie będzie miał takich samych medali. Każdą imprezę traktujemy jak wyjątkowe wydarzenie, które musi być zwieńczone unikatowymi medalami.

Personalizacja medali Modern Forms infografika

Nieograniczone możliwości personalizacji. Tysiące medali, a każdy inny

Medale dostępne w każdym kolorze, bez ograniczeń

• Pełna kolorystyka w cenie medali.
• Dowolny kolor na różnych materiałach (od pleksi, sklejki po metal)
• Kolorowy nadruk jedno- lub dwustronny.
• Kolorystycznie dobrana wstążka lub tasiemka.

Medale spójne z identyfikacją wizualną firmy, wydarzenia, miasta

• Medale podkreślają niepowtarzalny wizerunek marki.
• Zachowują kolory firmowe, są spójne z logotypem, pełną identyfikacją wizualną.
• Są wizualnie dopasowane do charakteru imprezy.

Medale o oryginalnych kształtach, formach

• Medale o nietypowych kształtach, bez ograniczeń. Zrealizujemy Twój pomysł lub zaproponujemy własny.
• Kształty idealnie dopasowane do charakteru imprezy i Twoich preferencji estetycznych.
• Medale wieloelementowe, bogato zdobione (ciekawe ażurowe wycięcia, efekt 3D, idealnie dobrana wstążka).

 

Medale z personalizowanym nadrukiem

• Każdy tekst (tysiące medali z różnym imieniem i nazwiskiem, miejscem i datą, różną dedykacją, kategorią itd.).
• Dowolna grafika (np. 100 medali i na każdym inne zdjęcie sportowca).
• Oryginalny efekt trójwymiarowego, kolorowego druku.

 

Medale personalizowane na Polska Run Hau i Polska Bike Hau 2019

Wykonaliśmy medale personalizowane na największe charytatywne wydarzenie sportowe w Polsce. Medale puzzle z 16 elementami (województwami) układającymi się w jeden duży medal obrazujący mapę Polski. Dwustronne, wykonane z eleganckiego metalu, kolorowe, bardzo oryginalne.

Pierwsze zamówienie: 1600 medali (z każdego województwa po 100 sztuk).
Domówienie: po 1 części dla konkretnego miasta.
Czas realizacji: w ciągu 5-7 dni.
Personalizacja: pełna kolorystyka, oryginalny kształt (mapa Polski), 16 nazw województw, 16 różnych grafik z symbolicznymi elementami miasta, forma dopasowana do specyfiki wydarzenia.

Zdarza się, że personalizacja wymaga od nas zaproponowania innych rozwiązań. Tak było tym razem. Nie mogliśmy zastosować zwykłej taśmy, która wymagała standardowego otworu. Każda część medalu była inna, więc nie było możliwości dodania takiego otworu, by medal wyglądał estetycznie. Zaproponowaliśmy Klientowi smycze – taśmy z karabińczykiem. Otwór był niewielki, subtelny, zajmował mało miejsca, dzięki temu zyskaliśmy wolną przestrzeń na grafikę. Ponadto uczestnicy mogli łatwo zdjąć smycz i połączyć wszystkie puzzle w całość, w jeden medal.

A tak ocenił medale i realizację zamówienia sam Klient

Spełniacie Państwo wszystkie nasze oczekiwania przede wszystkim podczas uzgadniania projektów graficznych zamawianych przez nas medali. Realizujecie projekty niestandardowe, które wymagają dużego nakładu pracy i są z pewnością dużym wyzwaniem dla grafików, czego przykładem jest realizowany dla nas projekt „Polska Race Hau 2019” (16 medali o bardzo nietypowym kształcie zarysu poszczególnych województw, układających się w całości w mapę Polski). Wykonane przez Państwa medale odznaczają się bardzo wysoką jakością techniczną, w każdym szczególe odwzorowującą projekt graficzny. Nie sposób wspomnieć tu także o niezwykle profesjonalnym podejściu podczas zamawiania, jak również terminowym realizowaniu dostaw nawet w przypadkach, gdy są one nadzwyczaj krótkie.

Liczysz na pełną personalizację medali? Zgłoś się do nas

Jeśli dla Ciebie personalizacja to coś więcej niż tylko różny napis na medalu, to idealnie trafiłeś. Napisz lub zadzwoń, przedstawimy Ci najlepsze formy personalizacji https://produkcjamedali.pl/kontakt/