Jak wypromować imprezę sportową oryginalnymi medalami

Medale biegowe puzzle

Organizacja imprezy sportowej na najwyższym poziomie to duże wyzwanie organizacyjne i finansowe. Zależy Ci, by zachęcić do zawodów jak najwięcej uczestników, uzyskać rozgłos, by zawrzało w środowisku sportowym, by media mówiły o zbliżającej się imprezie, by sponsor przekazał więcej funduszy? Mamy świetny pomysł, z którego korzystają organizatorzy prestiżowych imprez sportowych – i to działa!

Wiesz na czym polega sukces imprezy sportowej? Najlepszej promocji?

Na tym, by w zawodach było coś wyjątkowego. By znaleźć coś, co jest niespotykane, co zaciekawi, o czym będzie się mówiło na długo przed i po imprezie. Na co uczestnicy będą reagować: tego jeszcze nie było, tego jeszcze nie widziałem, chętnie o to zawalczę, muszę mieć taką pamiątkę. I od takiego myślenia wyszliśmy.

Medal to bardzo ważny element pakietu startowego

Fajnie prezentujący się medal to częsty powód, dla którego biegacze startują w zawodach

Rozpoczął się intensywny sezon biegowy i kolarski. To idealna okazja, by wykorzystać nową propozycję medali sportowych w promocji imprezy. Sprawdź jak zadziała nasz pomysł!

  • Zaciekawiasz, bo dajesz coś nowego.
  • Działasz na emocje, wręczasz medale, które przywracają wspomnienia.
  • Impreza nagłaśnia się sama, dzięki niezwykłemu gadżetowi. Taką nagrodą warto pochwalić się przed znajomymi.
  • Wciągasz w zabawę – zdobyłeś jeden element, musisz zdobyć kolejny, wszystkie, by poczuć się wygranym. Bierzesz udział we wszystkich edycjach.
  • Masz jeden duży medal, ale i kilka niezależnych elementów, osobnych medali (które nawet nie połączone ze sobą stanowią pełny medal). Jeśli nie zdobędzie ich ten sam sportowiec, a trafią do 3 różnych osób – nie będą wyglądać jak rozsypana, nieułożona układanka. Wręcz przeciwnie, będą osobistym, oryginalnym medalem.

Jako organizator imprezy sportowej zyskujesz:

  • Wysoką frekwencję, długą listę zgłoszeń (powodzenie imprezy na dużą skalę). Medale puzzle to silny motywator dla sportowców, którzy chętniej wezmą udział we wszystkich edycjach.
  • Darmową i skuteczną promocję (płacisz tylko za medale puzzle, a zyskujesz najlepszą promocję zupełnie GRATIS). Tak oryginalnie wyglądające medale sportowe działają na uczestników lepiej niż jakakolwiek inna reklama.
  • Niesamowitą pamiątkę (zwycięzcy zyskują oryginalną nagrodę, która wyróżnia się na tle standardowych medali).
  • Swój osobisty sukces. Podziękowanie dla Ciebie jako kreatywnego organizatora, który z zaangażowaniem podchodzi do swoich projektów i zależy mu na powodzeniu imprezy.
  • Pewność, że medale sportowe dotrą na czas (ekspresowa realizacja nawet do 5 dni, projekt medalu w 24 godz.).

Zamawiasz więcej medali sportowych, płacisz mniej

Tak to u nas działa.
Zamawiając powyżej 500 sztuk medali sportowych oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów i gratisów.
Przy zamówieniu powyżej 100 sztuk medali przygotowanie produkcji, projekt graficzny oraz przesyłkę kurierską (na terenie kraju) otrzymujesz GRATIS. Oszczędzasz 270 zł!

U nas nie płacisz za drogą matrycę – oszczędzasz nawet 1000 zł (u konkurencji koszt matrycy plasuje się od 250 zł do nawet 1300 zł). W naszej autorskiej technologii nie wykorzystujemy matryc. Opracowaliśmy rewolucyjną technologię teksturowania przestrzennego, która daje nam szereg możliwości personalizacji (przede wszystkim szybki, wysokojakościowy, kolorowy druk, m.in. na stali nierdzewnej).

Obawiasz się, ze po imprezie zostanie Ci dużo medali?

I na to mamy rozwiązanie. Możesz zamówić je partiami. Więcej szczegółów na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-zamowienie-kupuj-partiami-ogranicz-koszty/

Medale rowerowe i biegowe zrobiły furorę na prestiżowych imprezach

Jeśli zastanawiasz się czy ten pomysł z medalami wypali, to zobacz poniższy przykład, jak atrakcyjny medal potrafi wypromować imprezę.

I edycja – zamówionych 120 medali biegowych, domówionych 30.
II edycja – zamówionych 100 medali biegowych, domówionych 10.
III edycja – zamówionych 100 medali biegowych, domówionych UWAGA! 250 medali.

Chcesz, by Twoja impreza sportowa osiągnęła rozgłos – zamów u nas medale https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Medal biegowy Korona Karkonoszy, w formie puzzli

Chcesz więcej przykładów?

Zobacz największą internetową galerię – ponad 1800 niesamowitych medali.

Sprawdź http://socialhub.modernforms.pl/medale?medale_ksztalt=271