english deutsch

Produkcja medali

Medale świecące w ciemności na Nocny Bieg św. Michała (realizacja)

Medal świecący w nocy na bieg w Strzyżowie

Znowu zrobiliśmy to razem ze Stowarzyszeniem Pogórze Ultra Trail! 15 października 2022 roku w Strzyżowie odbył się nocny bieg po ulicach miasta. Dopisała publiczność, uczestnicy i pogoda, a nasze medale świecące w ciemności zebrały szereg entuzjastycznych opinii. Chcesz rzucić na nie okiem? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacją.

Nocny bieg świętego Michała w Strzyżowie

Strzyżów to niewielkie miasteczko na Podkarpaciu leżące na malowniczym Pogórzu Strzyżowsko-Dynowskim, 30 km od Rzeszowa. Chcąc wykorzystać specyficzny mikroklimat oraz położenie miasta grupa pasjonatów sportu zorganizowała w lipcu bieg górski Pogórze Ultra Trail, który odbił się szerokim echem w świecie biegaczy. W letnim biegu PUT wzięło udział ponad 300 zawodników, a Modern Forms wsparło go poprzez wykonanie nagród i gadżetów dla uczestników.

Zobacz lipcowe medale PUT

Idąc za ciosem organizatorzy w październiku rozkręcili kolejny bieg – Nocny Bieg św. Michała – patrona Strzyżowa. Wznawiając tym samym tradycję biegową, która została przerwana 7 lat temu. Jako producent nagród sportowych i okolicznościowych z siedzibą w powiecie strzyżowskim z chęcią wzięliśmy udział w przygotowaniach do biegu i zostaliśmy partnerem wydarzenia.

Medale świecące w nocy

Dla uczestników przygotowaliśmy 210 sztuk medali o nieregularnym kształcie. Projekt nawiązuje do księżyca i skrzydeł Michała Archanioła. Na nagrodzie znalazł się herb miasta oraz nazwa i data wydarzenia. Całość utrzymana w kolorystyce czerni i bieli. Mając na uwadze, że bieg odbył się w nocy zadbaliśmy o to, by medale świeciły. Białe elementy to folia fotoluminescencyjna, która po naświetleniu oddaje blask w ciemności. Medale zostały zawieszone na taśmach sublimacyjnych z nadrukiem nawiązującym do projektu medalu.

Uczestnicy o medalu:

Ale daliście czadu 😍Wow tak czułam ,że będzie piękny 🤩
Ania
WSPANIAŁA ROBOTA! (bo to Ola, utalentowana graficzka z Modern Forms jest autorem tego projektu 👏👏👏). Miałem tego farta, by zobaczyć te medale na żywo...
Tomasz
Przepiękny medal 😍😍😍 jedyny w swoim rodzaju. Wymiatacie😊😊
Mateusz
Dawno nie widziałam tak pięknego medalu!😍😍😍
Sara

Dodatkowe nagrody

Poza medalami przygotowaliśmy także 46 statuetek dla zwycięzców w różnych kategoriach. Główny panel wykonany został ze stali czarnej z trójwymiarowym nadrukiem UV. Projekt nawiązywał motywem do medalu – księżyc, skrzydła, nazwa i data wydarzenia, logo PUT. Metalowy panel osadzony został w drewnianej podstawie w kolorze czarnym, na której umieszczony został spersonalizowany napis rozróżniający kategorie.

Uczestnicy i kibice otrzymali również 270 sztuk magnesów na lodówkę jako praktyczny gadżet upamiętniający wydarzenie i zachęcający do udziału w kolejnej edycji.