Zamawiaj medale sportowe z rabatem -35%

Rabat na medale sportowe

W Modern Forms Nowy Rok zaczynamy promocją jakiej u nas jeszcze nie było! Wystarczy, że złożysz zamówienie na medale sportowe w styczniu, bądź w lutym, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę rabatową. Tym sposobem możesz zaoszczędzić aż 35%! Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Domawianie medali i ekspresowa realizacja – więcej korzyści dla Ciebie

Jesteśmy polskim producentem nagród i możemy powiedzieć, że znamy dwie strony medalu. Pierwsza to produkcja nagród. Druga to rola organizatora, sponsora i uczestnika wydarzeń sportowych. Doświadczenia te pozwoliły nam wypracować ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb Klientów. 

Organizujesz imprezę sportową w sezonie wiosenno-letnim? Uważasz, że to jeszcze nie jest najlepszy czas na zamawianie medali, bo nie znasz ostatecznej liczby uczestników? Mamy na to rozwiązanie idealne – domawianie medali. Na czym polega? Nawet kilka miesięcy przed wydarzeniem możesz zamówić niższy nakład nagród, a tuż przed imprezą znając już liczbę sportowców, domówić brakującą liczbę. Zoptymalizujesz koszty, a przed zawodami będziesz mógł skupić się na innych istotnych sprawach.

Sprawdź, co mówi o domawianiu nasza zadowolona Klientka i poznaj jeszcze więcej korzyści: DOMAWIANIE MEDALI

Do skorzystania z promocji zapraszamy także organizatorów imprez, które mają odbyć się jeszcze w zimowej aurze. Organizujesz bieg karnawałowy, bądź charytatywny i potrzebujesz nagród dla sportowców? Jeśli do imprezy został co najmniej tydzień możemy przygotować i dostarczyć medale na czas

Potrzebujesz ekspresowej realizacji? Skontaktuj się z nami: KONTAKT

Medale sportowe – zobacz nasze przykładowe realizacje

Tworzymy medale sportowe dla każdej dyscypliny. Poniżej możesz zobaczyć wybrane nagrody spośród tysięcy innych, które wykonaliśmy. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii. To największy zbiór medali sportowych, okolicznościowych i pamiątkowych, a także innych nagród, które tworzymy w Modern Forms. Zainspiruj się i realizuj z nami własne pomysły! Przejdź do galerii: GALERIA

Skontaktuj się z nami i zamów medale sportowe z rabatem -35%: KONTAKT