Wyjątkowe medale dla wyjątkowych osób

Oryginalne medale dla dzieci - produkcja

Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe wyróżnienia – z przyjemnością zrealizowaliśmy zamówienie na metalowe medale od Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych Krasnal. Nasze produkty ucieszyły serca niemal 200 osób biorących udział w XV Olimpiadzie dla dzieci i ich rodzin połączonej z fantastycznym i pełnym atrakcji piknikiem.

Medale wykonane zostały z metalu teksturowanego przestrzennie z ażurem. Widnieje na nich logo Stowarzyszenia – sympatyczny, kolorowy krasnal a także rysunki uśmiechniętych twarzy dzieci. Medale są w pełni spersonalizowane i wykonane według naszego projektu bazującego na wytycznych klienta.

Zobacz też MEDALE SPORTOWE DLA DZIECI»

Na medalach znajduje się pamiątkowy napis informujący o jubileuszu Stowarzyszenia, jego pełna nazwa oraz data. Wykonane zostały z wielką troską o każdy szczegół i detal, dopasowaliśmy do nich kolorowe taśmy sublimacyjne, na których również umieściliśmy Krasnala i pamiątkowe napisy. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i stylowo, medale są zarówno eleganckie jak i radosne a więc idealne na pamiątkę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Pamiątkowe medale z metalu

Produkcja medali na zamówienie

Oferujemy wyjątkowe medale wykonane z dowolnych materiałów (drewno, metal, szkło, pleksi), o dowolnym kształcie i w dowolnych kolorach. Zajmujemy się produkcją medali na zamówienie – według projektu klienta lub naszego, opracowanego według wytycznych.

Zobacz GALERIĘ MEDALI NA ZAMÓWIENIE»

Nasze medale sportowe i okolicznościowe od lat trafiają w ręce tysięcy uczestników przeróżnych imprez, olimpiad i zawodów nie tylko w Polsce ale i poza jej granicami. Produkujemy tylko z najlepszych materiałów i z największą starannością, w związku z czym medale wychodzące z naszych nowoczesnych maszyn pod czujnym okiem zespołu zachwycają nie tylko obdarowanych ale i organizatorów i kibiców.

Chcesz zamówić medale okolicznościowe lub sportowe? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Oryginalne medale z kolorowym nadrukiem

Metalowe medale dla dzieci - produkcja

Źródło: facebook.com/stowarzyszenie.krasnal

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz