Tanie medale – sprawdź ile zaoszczędzisz

Tanie medale z pleksi, laminatu

Tanie medale

Tanie medale wcale nie muszą być jakościowo gorsze od tych droższych. Nasze medale z pleksi, laminatu, drewna czy dibondu są dużo tańsze niż mosiężne odlewane, szklane czy złote. A mimo to prezentują się znacznie ciekawiej. Są pomysłowe – mają fantazyjne kształty (taki efekt osiągamy dzięki kreatywności naszych grafików i materiałom łatwym w obróbce). Zobacz nasze tanie medale i sprawdź ile zaoszczędzisz, zamawiając u nas.

Nie stać Cię na medal ze złota

Medal ze złota przekracza budżet – który sobie założyłeś. Wyjście jest bardzo proste – tani medal ze złotego laminatu z łatwością go zastąpi. To nie prawdziwe złoto, ale wizualnie je przypomina. Medal prezentuje się doskonale, a ty nie przekraczasz założonego budżetu.

tanie-medale-z-laminatu

zamów u nas tanie medale»

Tani medal z pleksi – zamiast szklanego

Szkło jest znacznie droższe od pleksi – która ma przezroczystość zbliżoną do szkła, wynoszącą 90%. Medal z pleksi jest tańszy, lżejszy i do złudzenia przypominający szkło – więc nasuwa się jedno pytanie: po co przepłacać?

tanie-medale-z-pleksi-przezroczystej

zamów u nas tanie medale»

Tani medal z materiałów łączonych – alternatywa dla drogich z mosiądzu

Jeden medal z materiałów łączonych (pleksi, laminat) jest dużo tańszy niż masywny z mosiądzu. A teraz pomyśl ile musiałbyś zapłacić za 110 medali na dużą imprezę? Przeliczyliśmy za Ciebie koszty.

tanie-medale-na-jubileusz

zamów u nas tanie medale»