Sześciokątne medale dla biegaczy wrocławskich

Medale dla biegaczy - produkcja

Kolejne nasze medale trafiły tym razem do stolicy Dolnego Śląska na BNY Mellon Wrocławski Bieg Akademicki w Parku Grabiszyńskim. Ta wspaniała impreza propagująca zdrowy tryb życia i popularyzująca bieganie organizowana jest przez społeczność studencką i odbywa się w okresie juwenaliów. Wrocławski Bieg Akademicki to impreza połączona z charytatywną zbiórką pieniędzy na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

Dużą przyjemnością jest dla nas realizowanie zamówienia na medale, które wręczane są uczestnikom tego rodzaju imprez sportowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z nich był starannie wykonany i dopracowany w najmniejszym szczególe.

Metalowe medale na zamówienie

Źródło: facebook.com/WroclawskiBiegAkademicki

Metalowe medale dla biegaczy

Metalowe medale dla wrocławskich studentów mają kształt sześciokąta i powstały według naszego projektu. Widnieje na nich kolorowy nadruk przedstawiający sylwetkę biegacza i zawieszone zostały na stylowych wstążkach w bordowym kolorze.

Pomimo swojej prostej, skromnej formy medale prezentowały się niezwykle elegancko i doskonale oddawały klimat imprezy, z której cały dochód przeznaczony jest na cele charytatywne i wsparcie chorych dzieci.

Sześciokątne medale z metalu

Chcesz zamówić medale? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Produkcja metalowych medali na zamówienie

Nasz zespół zajmuje się produkcją medali od kilku lat, do każdego zamówienia przykładamy dużo uwagi i realizujemy je z wielką starannością. Można u nas zamówić dowolną ilość medali wykonanych według własnego projektu lub to nam zlecić jego przygotowanie.

Produkujemy metalowe medale o każdym kształcie – od klasycznych okrągłych po najbardziej niestandardowe (prostokątne, wielokątne, trapezowe czy w kształcie rombu), w tym także o najbardziej niekonwencjonalnych, abstrakcyjnych kształtach.

W swojej ofercie mamy również niebanalne i stylowe STATUETKI NA ZAMÓWIENIE»

Oryginalne metalowe medale

 

Zapisz

Zapisz