Referencje

Marcin Richert

Stowarzyszenie Aktywni


 
To już 5 rok imprezy Grand Prix w biegach górskich Gdynia i 5 rok współpracy z firmą Modern Forms. Zawsze szybka i profesjonalna obsługa klienta. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na grafikach i uważam że medale gatunkowo i jakościowo super wykonane. Oczywiście wszystko uzależnione od ceny za sztukę ale tu również można się dogadać. Bardzo polecam.
 

Paulina Ruta

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking


 
Najwyższa jakość, wspaniała współpraca, zawsze w kontakcie :) Uczestnicy wychwalają medale, a my jesteśmy szczęśliwi, bo największym szczęściem organizatora jest zadowolenie Uczestnika :) Załoga Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking poleca Modern Forms!!!

Magdalena Markuszewska

Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego


"Bieg udał się świetnie, mimo - 15 stopni i ekstremalnej pory (24.00) na starcie pojawiło się 101 uczestników. Medale bardzo się podobały (na tyle, że żaden mi nie został...)"

Małgorzata Władyko

GWKS Ajsedora


"Współpraca z Modern Forms, to czysta niezmiennie najwyższa jakość i kreatywne rozwiązania! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. Dziękujemy w imieniu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA"

Mariusz Ryżkowski

Nielsen Media Research


"Od trzech lat zamawiam i można powiedzieć, że w pewnym sensie współprojektuję medale i statuetki dla uczestników firmowej rywalizacji sportowej w naszej firmie. Muszę przyznać, że ta współpraca układa się bardzo pozytywnie. Otwartość na pomysły, cierpliwość, terminowość, miła współpraca, solidność, a do tego dostępne ceny sprawiają, że warto wybrać Modern Forms. Z perspektywy trzech lat mogę powiedzieć, że z roku na rok medale i statuetki Modern Forms mocno się rozwijają i są coraz ładniejsze, a firma poszerza wachlarz rozwiązań i jest w stanie realizować coraz to bardziej skomplikowane idee. Polecam."

Dagmara Zielińska

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki


"Współpraca z Modern Forms, to czysta przyjemność! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. W imieniu Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego mówię: DZIĘKUJĘ!"

Adrianna Malinowska

Go-Swim


"Chciałabym wspomnieć, że korzystaliśmy już z Państwa usług i byliśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, dlatego chcielibyśmy tę współpracę kontynuować."


"Dziękuje za współpracę zrealizowanie mojego zamówienia. Wyszło elegancko...!;)"

Aleksander Henrik Carendi

One World Market


"Dzisiaj dostalem medale. Dziękuję bardzo za szybki i profesjonalny service!"

Przemysław Morańda

P.W. Wenta Sp. z o.o.


"Przesyłka dotarła. Wszystko jest super i jesteśmy bardzo zadowoleni."

Jakub Pasikowski

Polski Związek Żeglarski


"W ostatnim czasie, korzystając z Państwa oferty, robiliśmy u Państwa medale na Mistrzostwa Polski. W wyniku pozytywnych doświadczeń, chcielibyśmy kontynuować współpracę z Państwa firmą. Na pewno świetne były wstążki w ostatnio dostarczonych do nas medalach, więc chcielibyśmy pozostać w podobnym klimacie."

Zuzanna Forell

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


Medale są już u nas, jesteśmy naprawdę zadowoleni! Dziękuję za pomoc i współpracę i pozdrawiam serdecznie :) "

Sławomir Kirkuć

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


"MEGA MEDALE !!!!!" "Radość nie samowita. dzięki ;) Medale wręczał Burmistrz Miasta Bartoszyce, Dyrektor BOSiR i św. Mikołaj" Już jest głośno o tych medalach ;)" nie dziwię się, były cudowne, każdy z nauczycieli i burmistrz pytał się z jakiej firmy"

Szymon Ito

Benefit Systems SA


"Potwierdzam – wszystko dotarło i jest ok"

Anna Herba

Fundacja Kamili Skolimowskiej


"Świetne, kolorowe medale!"

Agnieszka Stupkiewicz i Dawid Lewandowski

BRENTO sp. z o.o.


"Świetne medale! "

Krzysztof Wrzos

Krzysztof WRZOS


"Efekt końcowy doskonały. Bardzo dziękuję za miłą współpracę"

Maja Mańkowska

Nova


"Medale są i wszystkim bardzo się podobają :) Bardzo dziękujemy"

Sławomir Kirkuć

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


"Jestem w szoku, czegoś tak pięknego nie widziałem;) Dopiero się wydarzy, całe Bartoszyce pozazdroszczą tych medali :) Piękna robota ;)"

Karol Chwesiuk

GWKS AJSEDORA


"W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałaby jeszcze raz podziękować za pomoc i Państwa wkład w organizację V Międzynarodowego Turniej w Gimnastyce Artystycznej WARSAW BABY CUP 2017 w tak ważnym aspekcie jak medale i trofea. Medale i statuetki zrobiły ogromne wrażenie"

Dawid Smolbik

Hwa-Rang Janów Podlaski


"Przesyłam trochę zdjęć z zawodów z medalami z Modern Forms. Jeszcze raz dziękujemy za super medale"

Dowiedz się, dlaczego można na nas polegać


Coś poszło nie tak? Zawiedliśmy? Zgłoś do nas reklamacje – nie zostawimy Cię samego!