Prototypy medali w Modern Forms – szybko i tanio

Medal na Volvo Gdynia Sailing Race

Nie jesteś przekonany, czy zaprojektowany dla Ciebie medal sprosta Twoim oczekiwaniom? Chciałbyś osobiście sprawdzić jego jakość i wizualny efekt końcowy? Dobrze trafiłeś, z nami to niezwykle proste.

Dopilnuj, by Twoje medale zwracały na siebie uwagę

Zazwyczaj każde wydarzenie sportowe wiąże się z potrzebą zakupu medali. Organizatorom imprez zależy, by nagrody dla sportowców robiły wrażenie i na długo zapadły w ich pamięci. Zapewnienia firm, mówiące o najwyżej jakości oferowanych produktów mogą okazać się jedynie sloganami marketingowymi, a trofea w rzeczywistości nie będą prezentować się tak wspaniale, jak oczekiwaliby tego uczestnicy.

 

Modern Forms rozwieje Twoje wątpliwości

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy przygotowanie prototypu finalnego produktu, który możesz mieć u siebie już po 5 dniach roboczych od zatwierdzenia projektu. Jest to możliwe dzięki naszej autorskiej technologii teksturowania przestrzennego, dzięki której nie ma konieczności tworzenia bardzo drogich matryc. Jest to cecha wyróżniająca nas na tle konkurencyjnych firm, produkujących medale w innej technologii.

Prototyp medalu MTB Cybinka

Medal na zawody rowerowe

Ile kosztuje prototyp?

Dodatkowym atutem naszej oferty jest fakt, że nie jest to droga usługa. Jeśli interesuje Cię zamówienie powyżej 1000 sztuk, próbkę produktu otrzymasz od nas GRATIS. Natomiast jeżeli potrzebujesz mniejszą ilość medali, koszt prototypu uzależniony będzie od skomplikowania projektu i wielkości zamówienia.

Jeśli chcesz zamówić oryginalne medale wraz z prototypem – skontaktuj się z naszym działem handlowym: https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Prototyp medali