Projekt graficzny medali okolicznościowych

Naszej pracowni nigdy nie opuszczają medale oparte na tym samym projekcie graficznym, dlatego każdy klient może cieszyć się z produktów dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. To ogromna zaleta naszych medali okolicznościowych, szczególnie, że zawsze działamy według wytycznych i staramy się, aby każdy ze zleceniodawców był zadowolony.

Projekty graficzne medali na zamówienie wykonują nasi graficy, ale można także samemu zaproponować własną grafikę. Jednak gotowe projekty przesyłane przez klientów nie zawsze odpowiadają ich wyobrażeniom już po wykonaniu medali. Dlatego staramy się wykonać prototyp medalu, zwłaszcza przy większych zamówieniach, by klient mógł zobaczyć jak będzie prezentował się medal pamiątkowy.

Tak było przy produkcji medalu na Warszawską Fiestę Modelarską. Po wykonaniu prototypu medalu pamiątkowego według gotowego projektu, klient stwierdził, że nie spełnia on jego oczekiwań. By zadowolić zleceniodawcę i jednocześnie nie ingerować zbytnio w jego projekt postanowiliśmy nanieść drobne zmiany. Poprawiony przez nas projekt przypadł do gustu klientowi i rozpoczęliśmy realizację zamówienia.

 

Medal pamiątkowy z wklejką z czerwonej pleksi

Prototyp medalu pamiątkowego wg projektu klienta

Medal pamiątkowy z syrenką z czerwonej pleksi

Prototyp medalu okolicznościowego po naszych poprawkach