Produkujemy medale na Biegi Górskie w Gdyni już od 2014 r.

Medale sportowe Biegi Górskie Gdynia

Klienci doceniają nasze oryginalne medale, dlatego często owocna współpraca trwa latami. Takim zadowolonym Klientem są organizatorzy Biegów Górskich w Gdyni. Projektujemy dla Nich medale sportowe każdego roku (od 2014) na wszystkie cztery edycje biegów górskich. Zobacz jak ewoluowały, jak się zmieniały z roku na rok, zachowując jednak spójną stylistykę i wyrażając „ducha” imprezy.

A oto opinia od naszego Klienta:

„To już 5 rok imprezy Grand Prix w Biegach Górskich Gdynia i 5 rok współpracy z firmą Modern Forms. Zawsze szybka i profesjonalna obsługa Klienta. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na grafikach i uważam, że medale gatunkowo i jakościowo są super wykonane. Oczywiście wszystko uzależnione jest od ceny, ale tu również można się dogadać. Bardzo polecam”.

Medale biegowe z roku na rok coraz bardziej pomysłowe

Medale biegowe „dojrzewały” wraz z kolejną edycją biegów górskich, kolejnym pokonanym szczytem. Od okrągłych, jednostronnych po medale dwustronne, trójkątne z kolorowym nadrukiem.

Zapraszamy Cię do małej podróży w czasie. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć jak się rozwijamy, jak zmieniają się potrzeby Klientów i jak sprawnie za nimi nadążamy.

Możesz też zobaczyć więcej naszych medali sportowych w największej internetowej galerii http://socialhub.modernforms.pl/medale

2014 – medale biegowe w prostej, klasycznej formie

Medale sportowe bardzo proste – okrągłe, jednostronne, grawerowane, wykonane ze sklejki „ożywionej” błękitnym elementem z laminatu grawerskiego. Do tego satynowa wstążka dopasowana kolorystycznie. To jednak nie pójście na łatwiznę, ale przemyślany i celowy minimalizm. Medale biegowe miały być subtelne i stonowane.

Medale sportowe Biegi Górskie Gdynia 2014

Podpis: Medale sportowe grawerowane, jednostronne, ze sklejki, z dodatkowym elementem z laminatu grawerskiego. Średnica 6 cm. Grubość: 5 mm. Wstążka satynowa.

2015 – medale dla biegaczy górskich w 4 różnych kolorach

Medale biegowe nadal okrągłe, jednostronne, grawerowane, ale już nie wszystkie w błękicie, a w 4 różnych kolorach. Każda edycja biegów górskich ma swoją barwę. Wszystko jest spójne – jeśli medal ma kolor zielony, to wstążka również. Zamiast sklejki mamy pleksi bezbarwne, na dodatkowym elemencie z kolorowego laminatu grawerskiego nie pojawia się tekst, a góry i biegacz – które są centralnym punktem odznaczenia. Medale sportowe są „bogatszą” wersją w stosunku do medali z poprzedniego roku, więcej się na nich dzieje, przykuwają uwagę, są barwne.

Medale sportowe Biegi Górskie Gdynia 2015

Medale biegowe grawerowane, jednostronne, z pleksi bezbarwnej, z dodatkowym elementem z laminatu grawerskiego. Średnica 7 cm. Grubość 4 mm. Wstążka satynowa.

2016 – medale sportowe z solidnego i efektownego metalu

Tutaj mamy sporą zmianę. Lekką sklejkę i pleksi zastąpił solidny, trwały, luksusowy metal – dzięki któremu medale zyskały prawdziwie sportowy charakter. Już nie grawerowane medale, a z kolorowym nadrukiem UV. Zmieniła się też kolorystyka – kolor pomarańczowy zastąpił fiolet. Tekst został zupełnie inaczej rozmieszczony – stał się czytelniejszy, mimo większej ilości informacji. Medale biegowe zyskały zdecydowanie bardziej nowoczesny wizerunek.

Organizujesz biegi lub innego rodzaju imprezy (nie tylko sportowe). Szukasz długofalowej współpracy. Chętnie wykonamy dla Ciebie oryginalne medale. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne GRATISY. Napisz lub zadzwoń https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Medale sportowe Biegi Górskie Gdynia 2016

Medale sportowe metalowe (stal nierdzewna szczotkowana), jednostronne, z nadrukiem UV. Średnica 7 cm. Grubość 3 mm.

2017 – medale puzzle (czas na coś zupełnie innego)

Rok 2017 to prawdziwy przełom. Rewolucyjna zmiana pod każdym względem. Zmieniło się niemal wszystko. Medale sportowe już nie okrągłe, a sześciokątne, nie jednostronne, a dwustronne. A co najważniejsze zaprojektowane wg wystrzałowego pomysłu – składania medali w puzzle. Cztery edycje to 4 różne medale dla biegaczy (zupełnie niezależne), ale po złożeniu tworzące jeden duży medal, przedstawiający na rewersie obraz Wzgórza Morenowego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nowoczesne, trwałe, solidne (wykonane z metalu) z personalizowanym nadrukiem (tym razem sportowiec wychodzi na prowadzenie, to on jest najważniejszy, góry pozostają w tle). Zamiast wstążki satynowej taśma sublimacyjna.

Więcej medali puzzli możesz zobaczyć na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-puzzle-i-wszystko-uklada-sie-po-twojej-mysli/

Gdy Klient na swoim fanpage’u pokazał projekt graficzny pojawiło się wiele pozytywnych opinii. Oto kilka  z nich:

  • „Fajna kolekcja”.
  • „Super”.
  • „Na pewno pobiegnę, aby je mieć”.
  • „Bomba”.
  • „Piękne są”.

Źródło: https://www.facebook.com/biegigorskiegdynia/

 

Medale sportowe Biegi Górskie Gdynia 2017

Medale sportowe metalowe (stal nierdzewna, szczotkowana), dwustronne, z nadrukiem UV. Średnica 7 cm. Grubość 5 mm. Taśma z nadrukiem sublimacyjnym.

2018 – medale biegowe o niestandardowym kształcie

Tegoroczne medale biegowe w pełni wyrażają etap, w którym obecnie się znajdujemy. Tworzymy ekstrawaganckie formy, zupełnie niestandardowe, z efektem 3D. Lubimy eksperymentować, bo i na to liczą nasi Klienci (są znudzeni klasyką, szukają czegoś nieprzewidywalnego i znajdują to u nas).

Jak pokazać, że góry są tak ważnym miejscem imprezy sportowej? Najprościej i najefektowniej, tworząc medale w kształcie gór. Taki oryginalny kształt zyskały medale na Biegi Górskie w Gdyni. To już nie okrągłe krążki, a kompozycja figur (trójkątów)oryginalnie ze sobą połączonych. Szary nadruk jako tło doskonale eksponuje wyrazistą, kolorową grafikę. Wszystko jest dopracowane w każdym detalu.

Medale sportowe Biegi Górskie Gdynia 2018

Medale biegowe metalowe (stal nierdzewna, szczotkowana), dwustronne z nadrukiem UV. Średnica 7 cm. Grubość 4 mm. Taśma z nadrukiem sublimacyjnym.

Medale się zmieniały, ale nie zatraciły głównego kierunku

Reasumując:

  • Główna stylistyka została zachowana (motyw przewodni biegów górskich).Z roku na rok zmieniał się sposób jego wyrażenia: na bardziej oryginalny, wyrazisty, ciekawy.
  • Medale na 4 edycje zostały zaprojektowane w sposób spójny – tak, by podkreślić ciągłość wydarzenia. Zostały wyróżnione kolorem.

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony http://biegigorskiegdynia.pl/ 

Medale sportowe metalowe, Biegi Góskie Gdynia 2016

Uczestnicy Biegów Górskich Gdynia 2016 z medalami Modern Forms

Biegacze z medalami Modern Forms, Biegi Górskie Gdynia 2018

Sportowcy z medalami Biegi Górskie Gdynia 2018

Biegacze z medalami, Grand Prix Biegi Górskie Gdynia 2018

Biegacz z medalem Modern Forms, Biegi Górskie Gdynia 2018

Biegacz z medalem, Biegi górskie Grand Prix 2016

Uczestniczki Biegów Górskich Gdynia 2017 z medalami Modern Forms

Uczestnicy biegów górskich Grand Prix Gdynia 2016

Sportowcy z medalami Modern Forms, Biegi Górskie w Gdyni 2018