Personalizowane maseczki sportowe 

Personalizowane maseczki sportowe 

Organizując biegi czy jakiekolwiek inne zawody przykłada się dużą uwagę do tego, aby nie tylko zwycięzcy poczuli się wyjątkowo, dba się o nagrodzenie każdego uczestnika, wręczając mu pamiątkowy medal, brelok czy przypinkę, które dodatkowo motywują do podejmowania kolejnych wyzwań. Pakiety startowe to już nie tylko koszulka i identyfikator – to zestawy spójne wizualnie, które same w sobie już są nagrodą za udział w imprezie. Przygotowując je idź krok dalej – daj uczestnikom wydarzenia (zwłaszcza wirtualnego) sportowe maseczki ochronne, które zapewnią bezpieczeństwo nie tylko podczas rywalizacji sportowej.

Oprócz medali, statuetek i innych gadżetów sportowych mamy teraz dla Ciebie nowość, która z pewnością przypadnie do gustu obdarowanym uczestnikom imprezy – praktyczne, wielorazowe maseczki sportowe, które będą nie tylko ciekawym upominkiem, ale też wyrazem troski o bezpieczeństwo swojej sportowej społeczności.

Zamawiając maseczki sportowe:

  • zyskujesz praktyczny prezent, który przyda się każdemu, nie tylko podczas pandemii (maseczka doskonale sprawdzi się podczas zimowych treningów, przy podwyższonym poziomie smogu, zanieczyszczonym powietrzu lub w okresie wzmożonych pyleń roślin),
  • utrzymujesz relacje ze swoją społecznością, pomimo izolacji i braku bezpośredniego kontaktu,
  • budujesz pozytywną atmosferę, wzmacniasz pozytywne emocje,
  • zachęcasz do aktywności i treningów – niezależnie od sytuacji.

Uczestnicy zawodów identyfikują się z ulubionymi wydarzeniami, dlatego bardzo ciepło przyjmują różnego rodzaju praktyczne gadżety, nawiązujące wyglądem do danej imprezy. Personalizowane maseczki sportowe są odpowiedzią na ich oczekiwania – będą służyć nie tylko podczas wirtualnych zawodów, ale również podczas codziennych treningów czy spacerów.

maseczka w zestawie z nagrodami

 

Wielobarwne maseczki sportowe na wirtualne wydarzenia i… nie tylko!

W czasach pandemii organizowane są wirtualne wydarzenia, które służą nie tylko utrzymaniu kondycji fizycznej, ale przede wszystkim budowaniu wspólnoty i wywoływaniu pozytywnych uczuć i emocji, tak ważnych w kryzysowej sytuacji. 

Maseczki, które Ci dostarczymy, będą idealnie dopasowane do charakteru wydarzenia – mogą mieć dowolny, wielokolorowy nadruk – nazwę imprezy, logo sponsora, dowolny motyw graficzny, a nawet imiona uczestników. 

Możesz je wręczyć uczestnikom zawodów sportowych (jako oryginalny i praktyczny dodatek do nagród czy pakietów startowych), wydarzeń związanych z obchodami świąt narodowych, uczestnikom konferencji i eventów (jako praktyczny gadżet reklamowy, np. z logo firmy czy instytucji), dzieciom w klubie sportowym – maseczki jako upominek sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji.

Zobacz nasze realizacje – maseczki sportowe, które stanowiły uzupełnienie zestawów nagród na imprezy naszych klientów.

 

ZAMÓW MASECZKI »

Medal motylek oraz maseczka ochronna jako nagrody na wirtualne wyzwanie

Dowiedz się więcej o wirtualnym wydarzeniu MotyLOVE Dziewczyny »

Jakość w trosce o bezpieczeństwo

Zadaniem maseczek jest zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego one same muszą być bezpieczne! Oferowane przez nas maseczki są certyfikowane (zarówno przędza i dzianina, z których powstają, jak i tusz używany do nadruku posiadają Certyfikat Oeko TEX). Troczki do wiązania również wykonane z tej samej dzianiny (100% PES).

Odpowiednio dobrane tkaniny, miękkie i wytrzymałe troczki oraz nietoksyczny nadruk to podstawa – nasze maseczki są bezpieczne dla skóry, nie podrażniają jej i nie powodują otarć. Mogą być noszone przez osoby z delikatną skórą oraz przez dzieci.

Maseczki są tak zaprojektowane, aby idealnie przylegały do twarzy i dopasowywały się do jej kształtu. Posiadają stopery umożliwiające dopasowanie maski do głowy  (alternatywnie do wiązania troczków) – nie zsuwają się nawet podczas dynamicznych ruchów, nie trzeba ich poprawiać, wielokrotnie wiązać. 

Co ważne – maseczki są wielorazowe, można je zamoczyć we wrzątku (w celu dezynfekcji) i prać w temp. 60 st. bez obaw o uszkodzenie nadruku. Są szybkoschnące, a zastosowany do ich uszycia materiał odbija promienie UV i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza.

 

maseczki sportowe

 

Zamów personalizowane maseczki sportowe 

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o wydarzeniu, które organizujesz. Przygotujemy dla Ciebie maseczki z dowolnym nadrukiem, wykonamy oryginalne medale, breloki lub inne nagrody dla uczestników Twojej imprezy, niezależnie od jej charakteru.

Możesz zamówić zestawy nagród (składające się z różnych produktów, również maseczek), które będą spójne wizualnie, dopasowane do imprezy – według Twoich wytycznych.

Zadzwoń: +48 798 873 873

Napisz: kontakt@modernforms.pl

ZAMÓW MASECZKI »