Pełnokolorowe medale – oryginalność wyrażamy barwą

Medale w każdym kolorze

Innowacyjne rozwiązania: nietypowy kształt, łączenie różnych materiałów, oryginalny nadruk czy właśnie ciekawa kombinacja kolorów mogą sprawić, że medal zrobi duże wrażenie, a impreza zapadnie na długo w pamięć. Czynnikiem decydującym o podtrzymaniu uwagi obserwatora jest – jak twierdzą zgodnie psycholodzy – stopień atrakcyjności bodźca. Im bardziej bodziec jest atrakcyjny, tym dłużej odbiorca jest nim zainteresowany. Staramy się, by w naszych projektach ten bodziec uderzał z całą mocą już przy pierwszym wrażeniu i na długo utrzymywał się w pamięci. Naszym zdaniem moc tkwi w KOLORZE. 

Kolorowe medale Modern Forms infografika

Kolorowy może być każdy medal

Kolorowe medale, bez żadnych ograniczeń, z dowolną grafiką. Kolorowy może być każdy medal, bez wyjątku, niezależnie od rodzaju materiału, z którego został wykonany. Nadruk w pełnym kolorze może znaleźć się na medalu z pleksi, laminatu, ze sklejki, a nawet metalu. Za każdym razem jakość grafiki jest tak samo dobra. Kolorowe medale dla dzieci, sportowców, pracowników, artystów. Dla każdego i na każdą okoliczność.

Zleć nam wykonanie medali w wybranej kolorystyce lub zdaj się na nas, zaproponujemy oryginalną kombinację kolorów https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Kolorowe medale jedno- lub dwustronne

Kolorowa grafika może znaleźć się na jednej stronie medalu lub z obu stron – wg Twojego życzenia. Motyw graficzny może być taki sam na jednej i drugiej stronie medalu lub zupełnie inny.

Medale z dowolnym motywem graficznym

Możemy wykonać na życzenie Klienta jeden medal z kolorowym logotypem lub kilkaset personalizowanych medali ze zdjęciem każdego sportowca z osobna. Medale mogą mieć dowolne motywy graficzne w każdym kolorze (logotypy, zdjęcia itd.). Wypełniać cały medal, jego większą część lub stanowić tylko niewielki element dekoracyjny.

Kolorowe medale z dopasowaną wstążką

Każdy medal może być zawieszony na dopasowanej kolorystycznie wstążce i dwustronnej taśmie z indywidualnym nadrukiem (idealnie dobranym do medalu, stanowiącym dopełniający się zestaw). Taśmy dostępne są we wszystkich kolorach, mogą mieć ten sam motyw graficzny co medal.

Galeria kolorowych medali – inspiruj się do woli

Galeria kolorowych medali to jedynie przedsmak tego, co możesz zobaczyć w naszej największej bazie realizacji. Liczysz na prawdziwą eksplozję barw, zaskakujące kombinacje kolorystyczne – przejdź do http://socialhub.modernforms.pl/medale

 

Powtórzymy to jeszcze raz – kolory nie wpływają na cenę!

Zamawiasz kolorowy medal w jednym kolorze lub w kilku różnych, a płacisz tyle samo. Liczba kolorów nie wpływa na cenę medali. Za medal odlewany, najczęściej dostępny w 3 kolorach (złotym, srebrnym i brązowym) zapłaciłbyś znacznie więcej. Ograniczaj koszty i zyskuj wystrzałowy efekt!

Kolorowe medale, zamówienie telefoniczne