Pełnokolorowe medale – oryginalność wyrażamy barwą

Kolorowe medale na zamówienie

Innowacyjne rozwiązania: nietypowy kształt, łączenie różnych materiałów, oryginalny grawer czy właśnie ciekawa kombinacja kolorów mogą sprawić, że medal zrobi duże wrażenie, a impreza zapadnie na długo w pamięć. Czynnikiem decydującym o podtrzymaniu uwagi obserwatora jest – jak twierdzą zgodnie psycholodzy – stopień atrakcyjności bodźca. Im bardziej bodziec jest atrakcyjny, tym dłużej odbiorca jest nim zainteresowany. Staramy się, by w naszych projektach ten bodziec uderzał z całą mocą już przy pierwszym wrażeniu i na długo utrzymywał się w pamięci. Naszym zdaniem moc tkwi w kolorze.

Kolory bez ograniczeń, pełna personalizacja medali pamiątkowych

Medale jedno- lub wielokolorowe:

  • W stonowanych barwach bieli, szarości.
  • W „żywych”, energetyzujących kolorach (mocna czerwień, odważny róż, soczysta zieleń).
  • Monochromatyczne (odcień jednej barwy) lub mozaika różnych kolorów (dowolne, najbardziej zaskakujące kombinacje).
  • W kontrastowych barwach (czarno-białe medale).
  • Pełnokolorowe medale dla dzieci, barwy uwielbiane przez dzieciaki.
  • Medale w patriotycznych barwach.
  • Medale spójne z kolorystyką logotypu firmy, z całą identyfikacją wizualną.
  • Medale sportowe w brązowym, srebrnym i złotym kolorze – za zajęcie trzech honorowych miejsc na podium.

Zleć nam wykonanie medali w wybranej kolorystyce lub zdaj się na nas, zaproponujemy oryginalną kombinację kolorów https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Kolorowe medale personalizowane

Kolorowy może być każdy medal

Kolorowe medale, bez żadnych ograniczeń, z dowolną grafiką. Kolorowy może być każdy medal, bez wyjątku, niezależnie od rodzaju materiału, z którego został wykonany. Nadruk w pełnym kolorze może znaleźć się na medalu z pleksi, laminatu, ze sklejki, a nawet metalu. Za każdym razem jakość grafiki jest tak samo dobra.

Kolory nie wpływają na cenę

Zamawiasz medal w jednym kolorze lub w kilku różnych, a płacisz tyle samo. Liczba kolorów nie wpływa na cenę medali. Za medal odlewany, najczęściej dostępny w 3 kolorach (złotym, srebrnym i brązowym) zapłaciłbyś znacznie więcej.

Medale sportowe pełnokolorowe

Zobacz nasze medale okolicznościowe, pamiątkowe, sportowe, dla dzieci – w przeróżnych, zaskakujących kombinacjach kolorystycznych http://socialhub.modernforms.pl/medale

Kolorowe medale jedno- lub dwustronne

Kolorowa grafika może znaleźć się na jednej stronie medalu lub z obu stron – wg Twojego życzenia. Motyw graficzny może być taki sam na jednej i drugiej stronie medalu lub zupełnie inny.

Kolorowe medale personalizowane

Medale z dowolnym motywem graficznym

Możemy wykonać na życzenie Klienta jeden medal z kolorowym logotypem lub kilkaset personalizowanych medali ze zdjęciem każdego sportowca z osobna. Medale mogą mieć dowolne motywy graficzne w każdym kolorze (logotypy, zdjęcia itd.). Wypełniać cały medal, jego większą część lub stanowić tylko niewielki element dekoracyjny.

Kolorowe medale z dopasowaną wstążką

Każdy medal może być zawieszony na dopasowanej kolorystycznie wstążce i dwustronnej taśmie z indywidualnym nadrukiem (idealnie dobranym do medalu, stanowiącym dopełniający się zestaw).