Pamiątkowe medale dla uczestników Biegu po Nowe Życie

Medale na bieg charytatywny

Kolejna nasza realizacja w szczytnym celu – medale pamiątkowe dla biegaczy, którzy wzięli udział w imprezie „Bieg po Nowe Życie”, kolejny już raz organizowanej w Warszawie. To wyjątkowo ważne wydarzenie, mające na celu zwrócenie uwagi na problem, jakim jest transplantacja i jej postrzeganie przez społeczeństwo.

W Biegu po Nowe Życie biorą udział osoby, którym zależy na propagowaniu idei przeszczepów narządów i wspierania polskiej transplantologii. Wśród nich znalazło się bardzo wiele gwiazd z polskiego świata sportu, kina i muzyki. Wszystkim uczestnikom Biegu po Nowe Życie serdecznie dziękujemy i gratulujemy – my również wiemy, jak ważne jest propagowanie wiedzy na temat przeszczepów narządów, które są jedyną szansą na normalne życie i funkcjonowanie ogromnej liczby osób.

Medale na Bieg po Nowe Życie

Medale na bieg charytatywny – wyjątkowa pamiątka z wyjątkowego wydarzenia

Nasze medale trafiły do aktorów, piosenkarzy, sportowców i miłośników biegania, którzy do Warszawy zjechali z całej Polski, by wpierać słuszną ideę Biegu po Nowe Życie. Najlepszą spośród aż 79 sztafet okazała się ekipa Subaru (z Piotrem Zeltem, Pawłem Latałą i Piotrem Sobkowiakiem). Tuż za nimi uplasowała się drużyna Hotelu Marriot z Michałem Mikołajczakiem, Bartłomiejem Kaproniem i Łukaszem Bojanowskim. Trzecie miejsce zajęła sztafeta Santander Consumer Banku, w której biegli Rafał Maserak, Lucjan Mileszczyk oraz Justyna Owsiak. Wszystkim – nie tylko zwycięzcom – serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Na Bieg po Nowe Życie wykonaliśmy piękne, dwustronne medale pamiątkowe, które zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach imprezy. Z dumą oglądaliśmy zdjęcia polskich gwiazd i celebrytów, którzy wzięli udział w imprezie i cieszyli się wyprodukowanymi przez nas medalami.

Metalowe medale pomalowane zostały proszkowo na biały kolor, a ich powierzchnię zdobi nadruk z efektem 3D (po obu stronach).

Medal na bieg charytatywny

Mariusz Czerkawski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Katarzyna Pakosińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Marcin Rogacewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Organizujesz bieg charytatywny? Pozwól nam wykonać medale specjalnie na to ważne wydarzenie

Produkcją medali zajmujemy się od lat, zrealizowaliśmy tysiące różnych zamówień. Szczególnie ważne są dla nas zlecenia na nagrody dla uczestników imprez charytatywnych. W naszym portfolio (zobacz tutaj: http://socialhub.modernforms.pl/ ) znajdziesz mnóstwo medali i statuetek na biegi i zawody organizowane w szczytnym celu.

Specjalnie dla ciebie stworzymy oryginalny projekt, dzięki czemu medale będą idealnym odzwierciedleniem ducha imprezy.

Dysponujemy nowoczesnymi drukarkami i laserami, które dają nieograniczone możliwości personalizacji. Możesz zamówić nawet 1000 medali – każdy z innym napisem (np. imieniem i nazwiskiem, datą, kategorią)! Nowoczesne technologie (w tym nasza autorska – teksturowanie przestrzenne) pozwalają na uzyskanie efektu 3D, łączenie różnych materiałów i barw, dzięki czemu medale na twoją imprezę będą po prostu zachwycające!

Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami! https://produkcjamedali.pl/kontakt/