Oryginalne medale narciarskie – otwieramy sezon

Do sezonu zimowego jesteśmy świetnie przygotowani – mamy mnóstwo nowych propozycji, niesamowitych wizji, twórczych szkiców. Nie „odmrażamy” pomysłów z ubiegłego sezonu, nowa zima to nowe wyzwania i nowe medale. Mamy ciekawe propozycje medali na zawody narciarskie i na każde inne zawody w sportach zimowych. Kochamy wyzwania i nic nas nie ogranicza.

Możemy wykonać oryginalne medale na każde zawody w sportach zimowych. Czy to narciarstwo alpejskie i klasyczne, snowboarding, saneczkarstwo, bobsleje, skeleton, hokej na lodzie, łyżwiarstwo figurowe, czy short track, łyżwiarstwo szybkie, bojery, biathlon, curling, skibob. Możemy tak wymieniać jeszcze długo… Ty wybierasz sport zimowy, my kreujemy medale.

By jednak szczegółowo pokazać Ci naszą ofertę, skupiliśmy się na medalach narciarskich. Zobacz ile zyskujesz korzyści, zamawiając u nas:

Medale dla narciarzy

Dziesiątki, setki, tysiące medali dla narciarzy, a każdy inny – wyjątkowy

A wszystko dzięki nieograniczonym możliwościom personalizacji – oryginalne kształty, unikatowe grawery, nadruki (np. z imieniem i nazwiskiem każdego narciarza z osobna), nowoczesna grafika. Medale sportowe zawsze oddające klimat zawodów narciarskich oraz pasję i hart ducha zawodników.

Więcej o możliwościach personalizacji znajdziesz na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-personalizowane-na-wiele-sposobow/

Pełnokolorowe medale na zawody narciarskie – dla dużych i małych sportowców

U nas możesz zamówić medale dla narciarzy w każdym możliwym kolorze. Chcesz różowe medale dla dzieci, a może w kolorach tęczy – nie ma problemu. Ty dyktujesz barwy. Bardziej odpowiadają Ci medale w stonowanych szarościach – wystarczy, że poinformujesz nas o tym. A może wiodącymi barwami imprezy są typowo sportowe kolory (żółty, czerwony, niebieski), nie raz realizowaliśmy takie zamówienia. Mało tego, każdy medal może mieć inny nadruk, jaki tylko chcesz – np. zdjęcie każdego narciarza z osobna.

Czytaj więcej na stronie https://produkcjamedali.pl/pelnokolorowe-medale-oryginalnosc-wyrazamy-barwa/

Pełnokolorowe medale na zawody narciarskie

Medale dla sportowców na zamówienie

Medale dla narciarzy z efektem 3D

Takie medale robią niesamowite wrażenie. One „żyją”, działają na wyobraźnię, jest w nich ruch, dynamizm. Doskonale wyrażają charakter zawodów narciarskich. Trójwymiarowy efekt uzyskaliśmy, stosując autorską technologię teksturowania przestrzennego. Jeśli chcesz zobaczyć zachwyt na twarzach sportowców proponujemy Ci medale narciarskie w 3D.

Zobacz nasze oryginalne medale sportowe. W galerii znajdziesz mnóstwo inspirujących realizacji, które mogą podsunąć Ci gotowy pomysł. Pamiętaj! Każdy medal idealnie dostosujemy do charakteru zawodów narciarskich i Twoich indywidualnych wytycznych. Możemy wprowadzić małą zmianę lub dokonać całkowitej metamorfozy. Zobacz na http://socialhub.modernforms.pl/medale

Medale dla sportowców
Dodatkowe atuty

  • Ekspresowa realizacja nawet do 5 dni roboczych.
  • W 100 procentach polski produkt (trwałe, estetyczne materiały, kontrola jakości, oryginalne produkty).
  • Brak limitów – wykonamy jeden medal dla narciarza, kilkadziesiąt, kilkaset lub kilka tysięcy.
    • Medale dostosowane do Twojego budżetu (ekonomiczne od 3,49 zł netto, klasyczne od 5,99 zł netto i ekskluzywne od 12,99 zł netto).
  • Możesz zamówić medale w różnych kategoriach. Jak to działa i na czym polega? Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje https://produkcjamedali.pl/zamow-medale-z-podzialem-na-kategorie/
  • Kupujesz partiami i ograniczasz koszty. Więcej informacji na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-zamowienie-kupuj-partiami-ogranicz-koszty/
  • Zamawiasz więcej, płacisz mniej (powyżej 100 sztuk medali narciarskich projekt graficzny i przesyłka kurierska GRATIS). Oszczędzasz nawet 270 zł.

Nasza oferta medali narciarskich jest dla Ciebie bardzo interesująca. Jesteś pod wrażeniem naszych medali sportowych – w takim razie wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Śmiało https://produkcjamedali.pl/kontakt/