Oryginalne medale dla narciarzy

Tworzymy niebanalne medale dla narciarzy, które staną się niezapomnianą pamiątką dla każdego uczestnika zawodów czy kursu w szkółce narciarskiej. Ponieważ zimą coraz chętniej organizowane są konkursy i zawody narciarskie dla dzieci i dorosłych. Zwłaszcza podczas ferii zimowych szkółki narciarskie urozmaicają swoim podopiecznym czas zachęcając do zdrowej rywalizacji. Dlatego też postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę medali dla szkółek narciarskich i wszystkich miłośników sportów zimowych.

Produkujemy medale sportowe tanio, ale z dbałością o każdy szczegół. Cenimy współpracę z organizatorami zawodów narciarskich i szkółkami narciarskimi, którym gotowi jesteśmy zaproponować atrakcyjne rabaty przy większych zamówieniach. O dostępnych materiałach jakie wykorzystujemy do tworzenia medali dla narciarzy przeczytać można w zakładce Oferta. Szczegółową wycenę jesteśmy gotowi przygotować po kontakcie telefonicznym lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą realizacja medali sportowych dla narciarzy, które mieliśmy już przyjemność produkować. Prezentujemy szczegółowy opis medali dla narciarzy w zakładce Galeria.

Spersanolizowane medale dla narciarzy

Medale okolicznościowe dla młodych narciarzy