Nowość. Letnie medale okolicznościowe dla dzieci

Medale dla dzieci na letniej kolonii

Latem odświeżamy naszą ofertę i ukierunkowujemy ją głównie na dzieci. Oryginalne medale na zamówienie to doskonała pamiątka dla maluchów i starszych rozrabiaków. Dlatego też wakacyjne medale są wyjątkowo kolorowe i pomysłowe.

Spersonalizowane medale to świetny sposób na upamiętnienie chwil spędzonych na letnim obozie, półkolonii czy zajęciach organizowanych przez biblioteki i lokalne ośrodki kultury. Można przeznaczyć je jako nagrody za udział w zawodach sportowych dla dzieci albo uwieńczenie wakacyjnych warsztatów muzycznych, artystycznych i nie tylko.

Oryginalne medale ze sklejki będą odpowiednim trofeum w zabawie w podchody, a medale z wklejką z niebieskiej pleksi transparentnej nawiążą kolorystyką do kursu pływania lub obozu nad morzem. Każde dziecko ucieszy się z medalu z jego imieniem, zwłaszcza jeśli będzie to uhonorowanie jego wakacyjnej pracy, np. ma zajęciach plastycznych. A młody sportowiec będzie dumnie wypinał pierś ozdobioną medalem w kształcie symbolu jego ulubionej dyscypliny.