Medale z pleksi dla agencji Orange Events

Kolorowe medale z pleksi na zamówienie

Z wielką przyjemnością możemy pochwalić się kolejną naszą realizacją – tym razem mieliśmy możliwość wyprodukowania ponad 1600 medali dla jednej z największych i najstarszych w Polsce agencji Orange Events, która organizowała kolejny już Piknik Neuca Siła Relacji.

Nasze medale, które trafią do rąk uczestników imprezy Piknik Neuca Siła Relacji z pewnością będą stanowić jej miły akcent. Medale są proste w formie, mają tradycyjny okrągły kształt a umieszczone na nich napisy różnią się czcionką i kolorem co sprawia, że odznaczenia wyglądają stylowo i gustownie.

Każdy medal zawieszony jest na lśniącej, wielokolorowej wstążce.

Oryginalne medale na zamówienie

Medale na imprezy eventowe

Medale wyprodukowane przez nas na imprezy plenerowe i eventowe mogą mieć każdy kształt i kolor – dla nas nie ma ograniczeń. Specjalnie dla ciebie stworzymy oryginalny, niepowtarzalny projekt i zrealizujemy każde zamówienie.

Medale na imprezy eventowe mogą być:

  • z bezbarwnej, gustownej pleksi,
  • drewniane lub ze sklejki,
  • metalowe,
  • wielokolorowe,
  • z dowolnym nadrukiem, grafiką czy grawerem,
  • o każdym kształcie.

Zobacz GALERIĘ» naszych dotychczasowych realizacji i zainspiruj się – możesz wybrać tanie medale, klasyczne lub ekskluzywne. Każdy wyprodukowany przez nas medal jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Każdy realizowany przez nas projekt jest dla nas wyzwaniem i realizujemy go z największą troską o szczegóły i starannością, w związku z czym możesz mieć pewność, że medale które zamówiłeś zachwycą uczestników twojej imprezy.

Jeśli podobają ci się nasze medale – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Oryginalne medale z pleksi na imprezy eventowe