MEDALE W KOLORACH

Organizujesz wydarzenie i chcesz, aby Twoje nagrody wywołały efekt WOW i wzbudziły chęć walki o więcej wśród jego uczestników? Co powiesz na nietypowy kształt, połączenie różnorodnych materiałów, ciekawą kombinację kolorów? A do tego nadruk wyczuwalny pod opuszkami palców? 

Tak, jak chcesz

W Modern Forms wiemy, jak ważna jest spójność. Dlatego w naszej codziennej pracy przekładamy ją na proces powstawania nagród. Od składania zamówienia, przez jego realizację, aż do momentu wysyłki. W każdym szczególe i detalu, bo w końcu Twoje wydarzenie jest dla nas najważniejsze!  Jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego jeżeli przychodzisz do nas z gotowym projektem – chętnie go odtworzymy, a jeżeli nie masz pomysłu na realizację? Zaufaj nam – lata doświadczeń w branży eventowej sprawiły, że już po pierwszej rozmowie z Tobą wiemy, na widok jakiej nagrody uczestnicy Twojego wydarzenia powiedzą: “chcę o to zawalczyć!”.

Nieograniczona produkcja

Produkujemy nagrody w każdej kategorii, co oznacza, że na każdym z medali może znaleźć się np.: określona kategoria wagowa, wiekowa, pokonany dystans czy w przypadku personalizowanych medali zdjęcie każdego sportowca z osobna. A to wszystko w pełnej palecie barw – to nasz sekret do nieszablonowej prezentacji! Bo nadruk może wypełniać cały medal lub stanowić jedynie element dekoracyjny, niezależnie od tego czy realizacja zostanie wykonana ze sklejki, szkła, pleksi czy metalu. 

Dwie strony medalu 

U nas masz możliwość stworzenia medali jedno lub dwustronnych. Co oznacza, że wybrany przez Ciebie motyw graficzny może być taki sam po dwóch stronach medalu lub zupełnie inny. A co ważne liczba wykorzystanych kolorów oraz powierzchnia nadruku nie wpływa na cenę – płacisz tyle samo. To nie koniec, bo eksplozja barw przekłada się również na tasiemki. Tak jak podkreślaliśmy dopasowanie nagród do charakteru Twojego wydarzenia ma największe znaczenie, dlatego u nas masz możliwość dopasowania kolorystycznej wstążki i dwustronnej taśmy z indywidualnym nadrukiem, również takim motywem graficznym jaki będzie mieć medal.

Nasza realizacja: SURVIVAL RACEchcemy się chwalić! 

Pierwsza rozmowa, pierwszy projekt, pierwsza wysyłka i tak minęły…  4 lata! 4 lata od kiedy medale z Modern Forms trafiają do uczestników eventów SURVIVAL RACE. To impreza jedyna w swoim rodzaju, dlatego już od samego początku wiedzieliśmy, że nagrody nie mogą być inne! Emocje, wrażenia, adrenalina i gra w zespole – to również nasza codzienność w pracy. Dlatego znając smak walki o zwycięstwo, w tegorocznej edycji przygotowaliśmy efektowne medale, o niebanalnej formie – dla takich realizacji można pokonać każdą przeszkodę! Trzymamy kciuki za uczestników i nie możemy się doczekać oznaczeń w postach! Ponad 8 tysięcy medali już czeka!

To tylko mały przedsmak. Chcesz więcej? 

Napisz do nas i zobacz czym jeszcze możemy Cię zaskoczyć!