Medale na biegi mikołajkowe i imprezy świąteczne

medal-na-bieg-mikolajkowy

Biegacze potrafią świętować każdą okazję – w listopadzie tłumy brały udział w biegach niepodległościowych, a w grudniu przyszła kolej na wspólne bieganie ze Świętym Mikołajem. Z roku na rok organizowanych jest coraz więcej Biegów Mikołajkowych i gromadzą one na mecie wielu miłośników sportu. Grudzień i styczeń to także liczne Biegi Świąteczne, Sylwestrowe i Noworoczne, a także Biegi Trzech Króli. Często są to wydarzenia charytatywne, dlatego udział biorą w nich całe rodziny.

Jak każde zawody – biegi mikołajkowe potrzebują wyjątkowej oprawy. Czerwone czapeczki to element niezbędny, podobnie jak pamiątkowe medale mikołajkowe dla uczestników. Medal ze Świętym Mikołajem lub medal w kształcie renifera to gwarancja uśmiechu na twarzy zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

 

Medale na biegi mikołajkowe – poczuj magię świąt

Produkujemy medale na każdą okazję, ale dzięki tym mikołajkowym czujemy klimat Świąt Bożego Narodzenia już kilka tygodni wcześniej, gdy zaczynają spływać pierwsze zamówienia. Sprawdź, czym wyróżniają się nasze medale.

 • Bajeczne kolory – produkujemy medale z nadrukami w nieograniczonej gamie kolorów. Co ważne, u nas liczba użytych kolorów oraz powierzchnia nadruku nie wpływa na cenę.
 • Nadruk z efektem 3D – autorska technologia pozwala nam uzyskać teksturę wyczuwalną pod opuszkami palców.
 • Fantazyjne kształty – medale z Mikołajem, reniferem lub elfem to nie problem. Tworzymy medale o każdym kształcie i z dekoracyjnymi wklejkami, które tworzą efekt 3d.
 • Jednostronny lub dwustronny nadruk – w zależności od potrzeb możemy stworzyć medal z grafiką umieszczoną na jednej lub na obu stronach medalu.
 • Taśma lub wstążka – medale zawieszone mogą być na jednokolorowej wstążce dobranej kolorystycznie lub na taśmie ze spójnym motywem graficznym.
 • Dowolna grafika lub napis – na medalu umieszczamy dedykowaną grafikę i treść. Może to być nazwa i data imprezy, logo organizatora lub imię i nazwisko uczestnika . Możemy wyprodukować nawet tysiąc medali, każdy z innym napisem!

Medale sportowe - galeria

Medale na biegi mikołajkowe dla dzieci – kolorowe i bezpieczne

Medale dla dzieci to nie tylko nagroda – to również zachęta do dalszych zmagań i podejmowania wyzwań. Realizując zamówienia na medale dla najmłodszych biegaczy dbamy nie tylko o ich wygląd, ale też o bezpieczeństwo.

Medale dla dzieci produkujemy z lekkiej pleksi lub z metalu o grubości 3mm, dzięki czemu są bardzo lekkie. Zwracamy także szczególną uwagę na to, by miały gładkie, starannie wyszlifowane krawędzie. Unikamy także ostrych, wystających elementów. Nasze medale są całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych biegaczy.

Zamów u nas medale na biegi mikołajkowe – przekonaj się, że warto!

Nasi graficy mają głowy pełne pomysłów i tworzą oryginalne projekty medali sportowych na wiele okazji. Do rąk uczestników biegów mikołajkowych trafiło już tysiące medali od MF, sprawiając sportowcom wiele radości! Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno małych, jak i kilkutysięcznych imprez sportowych.

Dlaczego warto zamówić medale w MF?

 • Brak minimalnego nakładu – z przyjemnością wyprodukujemy dla Ciebie każdą ilość medali niezależnie, czy będzie to kilka sztuk, czy kilka tysięcy.
 • Współtworzenie projektu – masz swój pomysł? Opisz nam swoją wizję, a nasi graficy przygotują projekt, dzięki czemu otrzymasz dokładnie takie medale, jakie sobie wymarzyłeś.
 • Szybkie terminy realizacji zamówienia – medale produkujemy nawet w 5 dni roboczych. Tutaj znajdziesz więcej informacji o naszych ekspresowych realizacjach: https://produkcjamedali.pl/ekspresowe-zamawianie-medali-w-modern-forms/.
 • Możliwość domawiania – ciężko Ci oszacować ostateczną ilość uczestników? Dajemy Ci możliwość łatwego i sprawnego domówienia medali niedługo przed imprezą. Więcej o tym, jak działa domawianie przeczytasz tutaj: https://produkcjamedali.pl/domawiasz-medale-ograniczasz-niepotrzebne-koszty/
 • Oferta dopasowana do budżetu – nasza bogata i elastyczna oferta pozwala na dopasowanie rozwiązań do Twoich potrzeb.
 • Zestawy nagród sportowych – MF to nie tylko medale. Tworzymy także statuetki, otwieracze, identyfikatory, magnesy, pinsy i breloki, które pozwalają łączyć je w spójne i atrakcyjne zestawy nagród. Skontaktuj się z nami i skompletuj swój zestaw: https://produkcjamedali.pl/kontakt/.

Zestaw nagród mikołajkowych - medal, statuetka, magnes

Zamów u nas medale na biegi mikołajkowe – przekonaj się, że warto!

Tysiące projektów – każdy inny! Nasza baza to jedyne takie miejsce, w którym znajdziesz inspiracje na medale dla dzieci i dorosłych na każde wydarzenie. Obejrzyj największy zbiór medali sportowych, okolicznościowych i pamiątkowych i pozwól zapamiętać swoją imprezę na dłużej!