Medale sportowe na zawody mikołajkowe i imprezy świąteczne

Każda okazja jest dobra, by propagować  zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej, a organizatorzy zawodów mikołajkowych czy konkursów świątecznych wiedzą o tym najlepiej. Zwłaszcza dzieciaki uwielbiają takie imprezy, niezależnie od tego czy są to biegi, zawody sztuk walki, pływackie czy szachowe – radość z otrzymania medalu ze Świętym Mikołajem czy pięknej statuetki w kształcie choinki jest niezmierna, o czym świadczyć mogą zachwycone twarze obdarowanych sportowców.

Jeśli szukasz naprawdę oryginalnych medali na zawody mikołajkowe czy imprezy świąteczne – mamy dla ciebie coś specjalnego. Przygotowaliśmy zestawienie naszych najciekawszych realizacji oraz kilka zupełnie nowych projektów medali. Obejrzyj galerię i dowiedz się, dlaczego proponowane przez nas medale są tak wyjątkowe.

Medale na zawody mikołajkowe

Kolorowe, oryginalne – po prostu piękne! Nasze medale to prawdziwe “małe dzieła sztuki”


SzczegółySzczegółySzczegóły

 

Kolorowe medale sportowe Mikołaj

Zrobimy dla Ciebie medale na zawody mikołajkowe o każdym kształcie i w każdym kolorze – koniecznie obejrzyj nasze wszystkie realizacje!


SzczegółySzczegółySzczegóły

Niepowtarzalne medale sportowe – dlaczego to u nas warto je zamówić?

Produkcją medali zajmujemy się od lat. Mamy nie tylko niesamowite pomysły, ale również jeden z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych, w którym powstają prawdziwe dzieła sztuki. Co więcej – opracowaliśmy autorską metodę teksturowania przestrzennego, dzięki której jako jedyni możemy ci przekazać medale z wyjątkowym efektem 3D!

Nasi graficy mają głowy pełne pomysłów i tworzą oryginalne, niebanalne, zachwycające projekty medali dla dzieci, dzięki czemu do rąk najmłodszych uczestników sportów zimowych trafiło ich już tysiące! Wielobarwne, o różnych kształtach, z kolorowymi tasiemkami – wszystkie sprawiały niesamowitą frajdę każdemu sportowcowi  i z pewnością dodatkowo motywowały do podejmowania nowych sportowych wyzwań.

Dodatkowy element ze stali nierdzewnej ze Świętym Mikołajem

Dekoracyjne wycięcie ażurowe w kształcie choinki

Medal w oryginalnym kształcie renifera

Pomyśl, ile radości sprawią mikołajkowe medale uczestnikom zawodów!

Co jeszcze zyskujesz zamawiając u nas medale?

  • Masz swój pomysł? Opisz nam swoją wizję – nasi graficy przygotują projekt, dzięki czemu otrzymasz dokładnie takie medale, jakie sobie wymarzyłeś.
  • Możliwość personalizacji każdej sztuki (możesz zamówić kilkaset medali – każdy z innym napisem, np. imieniem i nazwiskiem uczestnika!).
  • Nieograniczone możliwości formy – wyprodukujemy dla ciebie medale w dowolnym kształcie, w każdym kolorze. Możemy zrobić wycięcia ażurowe czy wzbogacić o dodatkowe elementy.
  • Najszybsze terminy realizacji każdego zamówienia – wyprodukujemy i dostarczymy do ciebie nawet kilka tysięcy medali nawet w 5 dni roboczych (tutaj znajdziesz więcej informacji o naszych ekspresowych realizacjach: https://produkcjamedali.pl/ekspresowe-zamawianie-medali-w-modern-forms/).
  • Potrzebujesz tylko kilka medali? Nie szkodzi – u nas nie ma limitów i konieczności zamawiania minimalnego nakładu. Z przyjemnością wyprodukujemy dla ciebie każdą ilość medali – niezależnie czy będzie to kilka sztuk czy kilka tysięcy.
  • Masz ograniczone fundusze? Śmiało, skontaktuj się z nami – przygotujemy dla ciebie taką ofertę, że na pewno zmieścisz się w budżecie, a medale będą wyglądały zachwycająco pomimo niskiej ceny. W naszej galerii możesz przeglądać projekty według kategorii cenowej – w menu wybierz interesującą się grupę (ekonomiczne, klasyczne lub premium): http://socialhub.modernforms.pl/. Przy większych ilościach możesz liczyć na dodatkowe rabaty.

Wzory medali sportowych – największy zbiór inspiracji!

Tysiące projektów – każdy inny! Nasza baza to jedyne takie miejsce, w którym znajdziesz inspiracje na medale dla dzieci na każde zawody i każdą uroczystość. Obejrzyj największy zbiór medali sportowych, okolicznościowych i pamiątkowych. Zobacz nasze realizacje dla innych – nasze medale uświetniały zarówno duże imprezy sportowe, jak i niewielkie lokalne wydarzenia i trafiały do rąk dzieci w całej Polsce.

GALERIA MEDALI I STATUETEK: http://socialhub.modernforms.pl/

Przejdź do galerii, zobacz nasze nieograniczone możliwości, puść wodze fantazji i zleć nam produkcję medali na zawody mikołajkowe! Nie będziesz zawiedziony, a organizowana przez ciebie impreza na pewno zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników.

Medale na zamówienie galeria

Największa galeria medali na zamówienie – zobacz koniecznie wszystkie nasze dotychczasowe realizacje

Przejdź do galerii