Medale sportowe na Grand Prix w Gdyni

Medale na Grand Prix w biegach górskich w Gdyni

Już po raz drugi organizatorzy Grand Prix w biegach górskich w Gdyni wybrali nas do wykonania medali sportowych dla uczestników zawodów. W 2014 roku wykonaliśmy medale na cztery edycje biegów, które różniły się kolorem wklejki i wstążkami. W tym roku jest podobnie, zmienił się jednak materiał i grafika grawerowana na medalach.

Medale na Grand Prix w nowej odsłonie

W 2014 roku organizatorzy z Gdańska zdecydowali się na medale ze sklejki z kolorowymi wklejkami z laminatu grawerskiego. Pierwsza edycja w kwietniu otrzymała kolor czerwony, druga z maja zielony, trzecia z czerwca pomarańczowy, a ostatnia, czwarta odbyła się w lipcu – uczestnicy otrzymali wtedy medale z niebieską wklejką. W nadchodzących zawodach nie zmieniają się kolory laminatu, a główny materiał, z którego wykonane są medale. Sklejkę zastąpi lekka i elegancka pleksi bezbarwna. Na tegorocznych zawodach zmieni się także grafika. Na nowych medalach nie będzie już kontury naszego pięknego kraju, wyraźniej wyeksponowane zostały góry i sylwetka biegacza. Pozwoliliśmy sobie także na nieco więcej koloru.

Mamy nadzieję, że tegoroczni uczestnicy Grand Prix w biegach górskich będą zadowoleni ze zmiany i z chęcią dołącza nowe medale do swojej kolekcji.

Zmagania biegaczy z 2014 roku można podglądnąć na oficjalnym profilu zawodów na Facebooku. W galerii znajdziecie nasze medale sportowe.

Spodobały Ci się medale ze sklejki, a może bardziej przypadła Ci do gustu nowa wersja? Zobacz galerię naszych dotychczasowych realizacji i sprawdź jakie medale możemy zrobić dla Ciebie.

galeria-medali-pamiatkowych