8000 medali sportowych dla Wings For Life World Run

Niezwykłe medale sportowe dla niezwykłego biegu

Oryginalne medale sportowe w ilości 8000 sztuk wykonane dla Wings For Life World Run w Poznaniu

Niezwykłe medale sportowe dla wyjątkowego biegu

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność wykonać okolicznościowe medale sportowe dla międzynarodowego biegu Wings For Life World Run, który w 2018 roku zrzeszył ponad 100 000 osób w niemal 200 miejscowościach rozsianych po całym świecie.

Niezwykłe medale sportowe wykonane w ilości 8000 sztuk dla Wings For Life World Run

6 maja w Poznaniu prawie 8000 osób wzięło udział w piątej edycji charytatywnego biegu Wings For Life, z którego środki przeznaczane są na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Bieg jest o tyle wyjątkowy, że uczestnicy startują bez założonego dystansu – kończą dopiero wtedy, gdy zostaną wyprzedzeni przez samochód-metę, który w tym roku prowadził sam Adam Małysz. Po ukończeniu wyścigu każdy z uczestników dostał personalizowany medal wykonany w nowoczesnym, sportowym stylu. Lokalni zwycięzcy, zarówno z kategorii mężczyzn jak i z kategorii kobiet otrzymali oryginalną statuetkę, wykonaną również przez Modern Forms.

Zwyciężczyni biegu trzymająca oryginalną statuetkę Modern Forms

źródło: https://www.redbull.com/pl-pl/galeria-wings-for-life-world-run-2018

Skąd pomysł na bieg? Biegniemy dla tych, którzy nie mogą

Organizatorka, Anita Gerhardter wymarzyła sobie konkurencję inną niż wszystkie, konkurencję, która zamiast dzielić będzie łączyć ludzi z całego świata wyruszających w bieg tego samego dnia, o tej samej porze w szczytnym celu. Po dwóch latach od zrodzenia pomysłu Wings For Life World Run w końcu ujrzał światło dzienne, a w 2018 byliśmy świadkami piątej edycji, która zrzeszyła ponad 100 000 osób z różnych zakątków świata. Pomysł piękny i zgodny z ideą naszej firmy, wszak my również chcemy łączyć sportowców z całego świata docierając do coraz szerszego grona odbiorców z naszymi medalami sportowymi.

Sam sprawdź bogatą galerię oryginalnych medali

A co o medalach myślą sami sportowcy?

Piękny medal i piękne wspomnienia” napisała na instagramie uczestniczka Wings For Life – wybiegana

 

Sprawdź również, co mówią o nas nasi klienci

Wings For Life i nasze medale sportowe potrafią pomóc w wykonaniu niemożliwego!

Dane techniczne medali sportowych dla Wings For Life

Parametry techniczne:
Wielkość: średnica 60 mm /grubość 3 mm
Materiał: stal czarna malowana proszkowo na kolor biały z jednostronnym nadrukiem UV
Dodatkowo: ażurowany (z wycięciami)
Taśma: z nadrukiem sublimacyjnym o szerokości 20 mm

 

Udało się nam Cie zainteresować? Skontaktuj się z nami

Każdego dnia nasze medale okolicznościowe wykonujemy z pasją, by pokonywać kolejne wyzwania i dzielić się radością z Wami. Jeżeli i Ty, chciałbyś cieszyć się z naszych nieszablonowych patentów skontaktuj się z nami już dziś.
https://produkcjamedali.pl/kontakt/
Przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Sam wybierzesz detale, które Cię interesują, a my wykonamy je dla Ciebie z największą precyzją. Brak ilości minimalnych zamówień(realizujemy zamówienia od 1 sztuki) oraz szybki termin realizacji to gwarancja pełnej satysfakcji.