Medale pamiątkowe w nowej, przestrzennej formie

Obecnie sportowcy skoncentrowani są wokół XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, każdy z nich liczy na medal. I nam udzielił się olimpijski nastrój, dlatego postanowiliśmy zaprojektować medale sportowe na wzór tych, które trafią do mistrzów olimpijskich.

Proponowane przez nas medale to atrakcyjny sposób upamiętnienia szkolnych igrzysk, olimpiad organizowanych przez kluby sportowe, podwórkowych zawodów sportowych, a także innych wydarzeń zrzeszających pasjonatów różnego rodzaju sportu. To nie tylko medale sportowe, ale i okolicznościowe, upamiętniające wyjątkowe okazje, jak chociażby zjazd absolwentów.

Medale pamiątkowe zyskały nową, przestrzenną formę. Prezentują się niezwykle oryginalnie dzięki połączeniu różnych materiałów i kontrastowych kolorów. Medal z czarnej pleksi w połączeniu przestrzennym ze srebrnym laminatem grawerskim wygląda niezwykle oryginalnie. Wrażenie robi także pleksi satynowa, przezroczysta skomponowana ze złotym i brązowym laminatem. Medale szczególnie dedykujemy młodym, zdolnym sportowcom, którzy marzą o olimpijskim złocie.

Szczegółowe informacje o materiałach znajdziesz w zakładce Oferta.

Medale sportowe 3d zaprojektowane na wzór olimpijskich   Medale okolicznościowe w 3d, ciekawe połączenie kolorystyki i materiałów