Medale pamiątkowe na 60-lecie Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego

Eleganckie medale okolicznościowe z metalu

Podkarpacki Okręgowy Związek Pływacki obchodził w tym roku 60 rocznicę istnienia i z tej wyjątkowej okazji powstały piękne metalowe medale okolicznościowe, które będą stanowiły wspaniałą pamiątkę na kolejne kilkadziesiąt lat działalności.

Medale wykonane zostały z metalu – okrągłe, z wycięciem w środku i dodatkowym elementem z pleksi w kształcie pływaka, idealnie nawiązują do profilu działalności POZP. Medale pamiątkowe są jednostronne i teksturowane przestrzennie, zawieszone zostały na białych wstążkach, dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko. Zawierają pełną kolorystykę Związku, jego logo oraz napis pamiątkowy.

Medale pamiątkowe dla Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego

 

Medale okolicznościowe na jubileusz

Zobacz też METALOWE MEDALE PAMIĄTKOWE DLA FUNDACJI https://produkcjamedali.pl/medale-pamiatkowe-dla-wyjatkowej-fundacji-z-serca-dla-serca/

Metalowe medale okolicznościowe – wyjątkowa pamiątka na jubileusz

Medale okolicznościowe wykonane z metalu zawsze będą mile widzianą pamiątką, zwłaszcza tak ważnego wydarzenia jak jubileusz instytucji, firmy czy fundacji. W pełni spersonalizowane medale pamiątkowe, nawiązujące swoim kształtem do charakteru działalności i z dowolnym napisem czy logotypem, to doskonały pomysł na uświetnienie każdego ważnego wydarzenia firmowego czy związkowego oraz wyróżnienia najbardziej zaangażowanych w pracę i działalność członków.

Dowiedz się więcej o METALOWYCH MEDALACH http://medale.info.pl/

Metalowe medale pamiątkowe produkujemy na zamówienie – mogą mieć każdy kształt i kolor. Specjalnie na twoje zamówienie umieścimy na nich wskazaną przez ciebie grafikę i napis. Mogą być jednostronne lub dwustronne, płaskie lub teksturowane przestrzennie. Jeśli sam nie masz pomysłu na to, jak ma wyglądać twój medal pamiątkowy – nasz grafik wykona dla ciebie jego projekt.

Medale pamiątkowe to wyjątkowa forma podziękowania za współpracę, poświęcenie, oddanie czy lojalność. Zapakowane w dekoracyjne pudełka lub zawieszone na eleganckich wstążkach medale okolicznościowe będą pamiątką na wiele lat.

Zobacz galerię MEDALI NA ZAMÓWIENIE

Zamów medaleSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz