Medale metalowe w różnych kombinacjach

Medal metalowy dla biegaczy

Do produkcji wprowadziliśmy NOWE MEDALE Z METALU – w każdym kolorze, kształcie, z efektem 3D, z dowolną dedykacją, elementem graficznym czy logotypem. Masywne medale przypominające najprawdziwsze medale olimpijskie.

Medale i odznaczenia z metalu wykonujemy w przeróżnych kombinacjach form, kształtów i kolorów.

Medale jedno- i wielokolorowe 

Wykonujemy medale metalowe w stonowanej bieli, „żywych” kolorach lub kontrastowych (np. czarno-białe medale). Kolorowe medale dla dzieci, medale w patriotycznych barwach, medale firmowe spójne z kolorystyką logotypu. Medale sportowe w brązowym, srebrnym i złotym kolorze – za zajęcie trzech honorowych miejsc na podium.

Poniżej przykład medalu biało-czarnego

medal-sportowy-dla-biegaczy

Medal sportowy z białego metalu

Medale w każdym kształcie

Produkujemy od klasycznych okrągłych medali po najbardziej wymyślne (prostokąty, kwadraty, trapezy, romby). Medale metalowe mogą mieć konkretny kształt (figury geometrycznej, postaci, przedmiotu) lub bliżej nieokreślonej abstrakcji.

Medale z efektem 3D 

Wykonujemy medale metalowe nie tylko z wizualnym efektem głębi, ale i dotykowym (wyczuwalne elementy wystające z powierzchni medalu). Poniżej przykład medali metalowych 3D.

Przestrzenność medalu sportowego uzyskaliśmy dzięki wypukłej biało-czerwonej wstążce.

Medal Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Medal sportowy Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wykonany z metalu i czerwono-białego laminatu grawerskiego.

Efekt 3D uzyskaliśmy dzięki wypukłej postaci sportowca i tła złożonego z wielokątów o wspólnych wierzchołkach i krawędziach.

Medal metalowy dla biegaczy

Medal 3D z metalu i laminatu grawerskiego.

Zobacz więcej MEDALI EKSKLUZYWNYCH»

Medale z dowolną dedykacją

Nasze medale z metalu mogą mieć dowolną dedykację, element graficzny, logotyp, każdy napis. Medale na zamówienie personalizujemy na różne sposoby – umieszczamy nazwę firmy, imiona i nazwiska zwycięzców, datę imprezy czy logo firmy.

Poniższy medal jest przykładem pełnej personalizacji – ma nazwę imprezy, imię i nazwisko zwycięzcy, numer zajętego miejsca na podium oraz datę odbycia się zawodów.

medale-zawody-zeglarskie

Medal sportowy metalowy – personalizowany

Chcesz zapytać o medal z metalu? Zapraszamy do KONTAKTU»

Masywne medale z metalu – spora masa, większy prestiż

Masywne medale kojarzą się z olimpijskimi medalami, są symbolem prestiżu i najlepszą formą odznaczenia sportowca. Nasze medale metalowe są znacznie cięższe od tworzywa, mają dużą masę, są ekskluzywną formą nagradzania – nie tylko sportowców.