Medale i statuetki dla pływaków – III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017

540 wyjątkowych medali naszej produkcji trafiło do bardzo utalentowanych młodych pływaków i 20 oryginalnych statuetek wręczono jako formę podziękowania sponsorom zawodów. Jest nam niezwykle miło, że nasze medale i statuetki zwieńczyły III Mikołajkową Olimpiadę Pływacką o Puchar Otylii Jędrzejczak – polskiej mistrzyni olimpijskiej w pływaniu. Zawsze gorąco wpieramy popularyzację sportu, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Tym razem nasze medale i statuetki gościły w Dębicy, w której 16 i 17 grudnia odbyła się Mikołajkowa Olimpiada. Udział w niej wzięło aż 800 zawodników z kilkudziesięciu polskich klubów (także z Ukrainy i Białorusi).

Medale i statuetki musiały być wyjątkowe, bo i wyjątkowe były dwudniowe mikołajkowe mistrzostwa, mające bardzo szczytny cel – zabawa poprzez sport, propagowanie pływania jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych oraz zapoznanie najmłodszych pływaków z atmosferą dużych zawodów pływackich. Dla niektórych to było duże wyzwanie – pierwszy życiowy start na długim, 50-metrowym basenie.

Medale sportowe wyrażające mikołajkową zabawę i pasję do pływania

Oryginalne medale dla pływaków wyrażają główny cel Mikołajkowej Olimpiady – zabawę poprzez sport. Są barwne, wesołe – świąteczna czerwień przeplata się z błękitem wody, widoczne mikołajkowe akcenty (Otylia w czapce Mikołaja). Personalizowane – opatrzone pamiątkową datą i miejscem wydarzenia sportowego. Wykonywaliśmy je, jak zwykle, z myślą o osobach, do których miały trafić. Dlatego zyskały tyle wdzięku, radosnych barw i sportowego wyrazu.

Rodzaj: medale sportowe dwustronne.
Grubość medalu: 3 mm.
Materiał: czarna stal malowana proszkowo na kolor złoty, srebrny i brązowy (odpowiednio do 3 miejsc na zwycięskim podium). Wklejka z podobizną Otylii Jędrzejczak – stal szczotkowana 2 mm.
Grafika na medalu – nadruk UV.

Jesteś pod wrażeniem tych medali i chciałbyś w takim właśnie stylu zamówić medale na swoją imprezę? A może liczysz na coś zupełnie innego? Potrafimy dostosować każdy projekt do typu imprezy, całej marketingowej otoczki czy Twojego gustu.

Napisz do nas lub zadzwoń https://produkcjamedali.pl/kontakt/
Zobacz galerię oryginalnych medali i wskaż ten, który Cię wyjątkowo urzekł http://socialhub.modernforms.pl/medale
Zerknij na nasz nowy katalog 2018 https://modernforms.pl/katalog-modern-forms-2018-robi-wrazenie/

Oryginalne statuetki jako forma wdzięczności dla sponsorów

Pamiątkowe statuetki dla sponsorów zachowane w stylistyce medali, tworzą idealny zestaw. Nowoczesna, nieco „zimna”, ale bardzo elegancka stal nierdzewna została „ocieplona” mikołajkowymi i sportowymi barwami. Na tle „chłodnej” stali niesamowicie wyeksponowany jest nadruk w czerwieni i błękicie. Statuetka jest solidna, masywna i wyraża bardzo pozytywne emocje – wystarczy na nią spojrzeć, by ujrzeć w niej radość małych sportowców. To chyba najlepsze podziękowanie dla sponsorów Mikołajkowej Olimpiady.

Rodzaj: Statuetki dwupanelowe.
Grubość paneli: 3 mm.
Materiał: stal nierdzewna szczotkowana.
Grafika na statuetkach: – nadruk UV.

Sponsorzy imprez zasługują na niepowtarzalną statuetką i oryginalny dyplom. Opracowaliśmy z myślą o nich specjalną ofertę. Jeśli chcesz im podziękować, wyróżnij ich w niebanalny sposób. Zobacz co przygotowaliśmy http://statuetki-trofea.pl/blog/nowoczesne-statuetki-dla-sponsorow-i-oryginalne-dyplomy-wyraz-wdziecznosc-w-niebanalny-sposob/

Zobacz też największą galerię oryginalnych statuetek http://socialhub.modernforms.pl/statuetki-i-trofea