Medale dla dzieci – spełnij marzenia najmłodszych!

Wyjątkowe medale dla dzieci na zamówienie

Sport jest niezwykle ważnym elementem w wychowaniu dziecka, kształtowaniu jego charakteru i osobowości. Duch rywalizacji drzemie w każdym zarówno przedszkolaku jak i w uczniu gimnazjum – nie pozwól, by dziecko straciło chęci i zgubiło bakcyla sportowego. Każda impreza sportowa jest dużym przeżyciem dla uczestników, zwłaszcza dzieci, które marzą o staniu na podium oraz otrzymaniu prawdziwego medalu i dyplomu.

Medale sportowe dla dzieci

Spełnij dziecięce marzenia i pamiętaj o zapewnieniu zwycięzcom turnieju wyjątkowych i oryginalnych medali sportowych a wszystkim uczestnikom motywujących do dalszej walki, pamiątkowych odznak pocieszenia.

Zrealizujemy dla ciebie każde zamówienie – możesz wybrać dowolny kształt, kolor, nadruk medali, dobrać do nich kolorową wstążkę lub taśmę z nadrukiem.

Jeśli twój budżet jest ograniczony a chcesz, żeby wszystkie dzieci były usatysfakcjonowane i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych zawodów możesz zamówić medale ekonomiczne – z pewnością zostaną docenione przez małych zwycięzców a także pocieszą i zmotywują do pracy te dzieci, które na podium się nie dostały.

Zobacz ofertę MEDALI EKONOMICZNYCH»

Oryginalne medale dla małych sportowców

Medal dla wzorowego ucznia

Już niedługo wszyscy uczniowie będą myślami na wakacjach, jednak zanim udadzą się na odpoczynek czeka ich zamknięcie kolejnego roku szkolnego. Wszyscy dostaną świadectwa, znaczna część będzie mogła pochwalić się czerwonym paskiem za bardzo dobre osiągnięcia w nauce. Każdy rodzic, wychowawca i pedagog chce nagrodzić wzorowych uczniów – to naturalne, że za dwa semestry ciężkiej pracy chcemy dać namacalny dowód naszej dumy i radości.

Nic nie ucieszy bardziej małego ucznia jak prawdziwy, wyjątkowy medal wzorowego ucznia z jego imieniem i nazwiskiem – przekonaj się, jak dumnie będzie nosił takie wyróżnienie i chwalił się nim przed rodziną i innymi dziećmi.

U nas zrealizujesz każdy swój pomysł na medal – możesz wybrać wersję ekonomiczną, klasyczną lub ekskluzywną. Pamiętaj, że przy zamówieniach powyżej 100 sztuk medali projekt, przygotowanie do produkcji i ekspresowa przesyłka gratis!

Obejrzyj GALERIĘ ZDJĘĆ»

Kolorowe medale dla dzieci

Medale pamiątkowe dla dzieci na każdą okazję

Medal to prezent niezwykle uniwersalny i ucieszy z pewnością każde dziecko. Każdy obdarowany medalem chłopiec będzie nosił podniesioną do góry głowę i dumnie prężył pierś przed kolegami a każda dziewczynka nagrodzona pięknym odznaczeniem z pewnością pokaże je wszystkim swoim koleżankom.

Specjalnie dla ciebie wyprodukujemy medale dla dzieci o dowolnym kształcie i kolorze. Wyjątkowe spersonalizowane medale to doskonały prezent:
• na dzień dziecka,
• na komunię,
• na zakończenie roku szkolnego,
• na urodziny,
• dla wzorowego ucznia i przedszkolaka,
• dla wzorowego harcerza,
• dla zwycięzcy zawodów, konkursów, turniejów.

Spełnij dziecięce marzenia o posiadaniu prawdziwego medalu z kolorową wstążką i zobacz, jak wiele radości i uśmiechu na twarzy mu sprawisz ofiarowując wyjątkowy, spersonalizowany medal.

Podobają ci się metalowe medale? Dowiedz się więcej na www.medale.info.pl»

Wszystkie wykonane przez nas medale na zamówienie są najwyższej jakości i produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii i nowoczesnych maszyn, dlatego będziesz miał pewność, że dostarczymy ci odznaczenia na najwyższym poziomie.

Medal z pleksy dla wzorowego ucznia

Tanie medale z pleksy dla dzieci

Pamiątkowe medale dla dzieci i nauczycieli

Kolorowe medale sportowe dla dzieci

Oryginalne medale dla przedszkolaków