Kolorowe medale dla dzieci od Danonków

Kolorowe medale dla dzieci na 25-lecie Danonków

Czy jest coś piękniejszego i przyjemniejszego od sprawienia dziecku radości i wywołanie uśmiechu na jego twarzy? Mieliśmy wielką przyjemność zrealizować zamówienie na medale dla dzieci, będące nagrodą za udział w ustanowieniu rekordu Guinnessa na największą kolorowankę – imprezy zorganizowanej z okazji 25–lecia Danonków.

Wyprodukowanie medali dla dzieci to zadanie wyjątkowe – być może to ten pierwszy w życiu medal pobudzi ducha rywalizacji, ambicję i wolę działania u dziecka, które w przyszłości zaprocentuje większymi bądź mniejszymi sukcesami. Medale dla dzieci muszą być więc wyjątkowo piękne i kolorowe – takie, które z dumą będzie można pokazywać kolegom i koleżankom na podwórku czy w szkole, które wzbudzą zachwyt obdarowanego i nutkę zazdrości wśród rówieśników.

Medale dla dzieci z okazji 25-lecia Danonków:

  • wyjątkowo estetyczne i precyzyjnie wykonane,
  • z wielokolorowym, radosnym nadrukiem,
  • w komplecie z barwnymi wstążkami,
  • wykonane z bezbarwnej pleksi.

Medale dla dzieci na zamówienie na każdą okazję

Medale dla dzieci zamówione na okoliczność ustanowienia rekordu Guinnessa zostały wyprodukowane z przezroczystej pleksi i ozdobione kolorowym nadrukiem. Widnieje na nich napis informujący o udziale w biciu rekordu, data oraz sympatyczna postać Danonka – sympatycznego smoka, którego wszystkie dzieci doskonale znają.

W ciągu ostatnich kilku lat mieliśmy już wielokrotnie przyjemność realizować zamówienia na medale dla dzieci. Z naszego parku maszynowego wyszły setki medali dla uczniów, młodych sportowców czy uczestników konkursów, zawodów czy mini olimpiad.

Jeśli szukasz wyjątkowych medali dla dzieci a nie masz jeszcze pomysłu – zajrzyj do naszej GALERII» i poszukaj inspiracji. Możesz sam zaprojektować dowolny medal dla dzieci i my wykonamy go według twoich wskazówek lub zlecić nam przygotowanie projektu od A do Z – wszystkiego dowiesz się KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI»

Medale z pleksi dla dzieci

Pamiątkowe medale z pleksi dla dzieci

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz