EVENT JAKIEGO NIE BYŁO

Organizujesz wydarzenie sportowe lub biznesowe? Zależy Ci na jego wyróżnieniu i wzbudzeniu zainteresowania jak największej liczby osób? Jednym pytaniem: chcesz zorganizować event jakiego dotąd nie było? W Modern Forms mamy “sposób na”!

M jak Modern

Medal czy statuetka mają jeden cel – uhonorowanie trudu włożonego w osiągnięciu sukcesu. To smak zwycięstwa, który kończy każde wydarzenie. Ale zanim to nastąpi – wróćmy NA START. Od czego zaczyna się event? Co sprawia, że jest o nim głośno, a uczestnicy chętnie biorą w nim udział? Odpowiedź jest prosta i brzmi: od pomysłu, “wizji na”, a co za tym idzie – wyjątkowej oprawy. Czyli nagród, których jeszcze nikt nie widział, a każdy chce o nie zawalczyć!

F jak Forms

W Modern Forms wiemy, że w nagrodach musi być coś wyjątkowego i niespotykanegoTworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju, o dowolnych, nieregularnych kształtach. O dowolnej barwie, z subtelnymi przejściami koloru, a do tego w pełni personalizowane. Wyszliśmy od tego, że emocje mają być odwzorowane w nagrodach – i tego się trzymamy! Z nami możesz kombinować, zestawiać produkty z kilku kategorii sportowych lub biznesowych. Łączyć realizacje jak np.:

  • medale w formie puzzli,
  • medale i statuetki,
  • medale i tablice na medale,
  • medale i wieszaki na medale,
  • firmowe gadżety: breloki, otwieracze, magnesy, wpinki,
  • medale i tablice na wieszaki oraz breloki.  

 

Gwarantujemy Ci, że takimi połączeniami zaskoczysz uczestników Twoich wydarzeń, dając im coś nowego, w tym, jeżeli jesteś organizatorem eventów cyklicznych – również zabawę związaną z kolekcjonowaniem nagród. Skąd ta pewność? Wieloletnie doświadczenie i Klienci, z którymi razem budujemy historię wydarzeń!

Źródło: https://www.facebook.com/bieg.kobiet.polska/

R jak relacje

Słuchaj, bądź otwarty, analizuj i wyciągaj wnioski – tak to u nas działa. Współpracę rozpoczynamy od pytań, skupiamy się na Twoich potrzebach, dzięki czemu przygotowana przez nas oferta ma indywidualny charakter. Podsumowując: stawiamy na relacje, a nasza marka to spełniona obietnica, dlatego zaufali nam zarówno Klienci z branży sportowej, jak i biznesowej! 

Brzmi ciekawie? 

Zainspiruj się naszymi realizacjami. 

Czekamy na Twoją wiadomość!