Ekspresowe zamawianie medali w Modern Forms

Medale-szybko-grafika

W natłoku pracy związanej z organizacją imprezy zapomniałeś o zamówieniu medali? A może firma, w której je zamówiłeś zawiodła i „zostawiła Cię na lodzie”? Nie martw się, dobrze trafiłeś!

Presja czasu? Spokojnie, to dla nas codzienność

Organizacja każdego eventu, niezależnie od tego czy jest to impreza sportowa, firmowa czy okolicznościowa to skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne. Przez ogrom pracy zdarza się zapomnieć nawet o najbardziej oczywistych rzeczach. Spokojnie, nawet jeśli uleciało Ci z pamięci zamówienie nagród dla uczestników Twojego wydarzenia, masz możliwość zlecić nam wykonanie medali na ostatnią chwilę.

Zobacz nasze realizacje http://socialhub.modernforms.pl/

Szybkość to cecha, którą wyróżniamy się na tle konkurencji

Wykonanie medali według indywidualnego i unikalnego projektu w szybkim terminie nie jest możliwe w technologii odlewnictwa czy tłoczenia. Na szczęście z pomocą przychodzi Modern Forms. Dzięki naszej autorskiej technologii teksturowania przestrzennego, a także nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy gotowi zrealizować Twoje zamówienie nawet w 5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu i opłaceniu zamówienia.

Szybka realizacja

Nie zwlekaj – zamów medale już dziś

Znalazłeś się w podbramkowej sytuacji? Czas nagli, a Ty nadal nie masz medali dla uczestników swojego wydarzenia? – Skontaktuj się z nami. Zespół naszych specjalistów zrobi wszystko, by wygrać wyścig z czasem i terminowo wykonać powierzone nam zadanie.

Sprawdź jak szybko i sprawnie przejść przez proces zamówienia: https://produkcjamedali.pl/jak-zamawiac/

Chcesz zamówić medale? Skontaktuj się z nami: https://produkcjamedali.pl/kontakt/