Ekspresowa realizacja medali – nawet w 5 dni

Ekspresowa realizacja, medale do 5 dni roboczych

W natłoku pracy związanej z organizacją imprezy zapomniałeś o zamówieniu medali? A może firma, w której je zamówiłeś zawiodła i zostawiła Cię na lodzie? Nie martw się, dobrze trafiłeś!

Szybkość działania to cecha, którą wyróżniamy się na tle konkurencji

  • Realizujemy zamówienie na medale w 5 dni roboczych od daty zatwierdzenia projektu i opłacenia zamówienia. Piątego dnia medale są wyprodukowane i gotowe do wysyłki.
  • Przesyłkę z medalami odbierasz 7 dnia. Na terenie Polski czas dostawy to maks. 2 dni robocze. Najczęściej docierają w 1 dzień roboczy.
  • Proponujemy Ci świetną alternatywę dla medali odlewanych, których czas realizacji wynosi od 3 do 4 tygodni. Jeśli nie możesz tyle czekać, zamów u nas. Nasza technologia produkcji pozwala tworzyć medale o namacalnym efekcie trójwymiarowości (wypukła struktura, wyczuwalna w dotyku, widoczna pod różnym kątem), z pełnokolorowym nadrukiem UV m.in. na stali nierdzewnej. Nie używamy matryc, każdy projekt jest inny, unikalny, dopasowany maksymalnie do potrzeb Klienta. W przypadku technologii odlewanej możliwości personalizacji i łączenia danych elementów są mniejsze.
  • Zawsze odpowiadamy na Twoje potrzeby, rozwiązujemy Twój problem. Nawet jeśli termin jest bliski, a Ty potrzebujesz medale na już – nasza reakcja jest błyskawiczna. Standardem jest 5 dni, ale w 3 dni też jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie.

Ekspresowa realizacja medali Modern Forms, infografika

W 3 dni zrealizowaliśmy zamówienie na medale sportowe

Klient: Klub sportowy AZS AGH Kraków.
Pilne zamówienie: na 155 szt. medali sportowych i 7 statuetek.

Zapytanie zostało wysłane 4 czerwca – medale i statuetki wysłaliśmy 7 czerwca. W zaledwie 3 dni sfinalizowaliśmy zamówienie.

W niecały 1 dzień roboczy stworzyliśmy projekt medali, który został zatwierdzony przez Klienta tego samego dnia. Komunikację z Klientem umiejętnie poprowadziła specjalistka ds. sprzedaży Natalia Mosoń. Właściwie rozpoznała potrzeby Klienta i wykazała się ekspresową reakcją na jego potrzeby.

Równie ekspresowo zrealizowaliśmy zamówienie na statuetki – 4 czerwca o godz.13:45 Klient poprosił o wykonanie statuetek, następnego dnia o godz. 10:25 rozpoczęliśmy produkcję.

Należą się wielkie podziękowania dla grafika Eweliny Janas, która wykonała projekt bardzo dobry jakościowo w niesamowicie szybkim czasie.

Nie zwlekaj – zamów medale już dziś

Znalazłeś się w podbramkowej sytuacji? Czas nagli, a Ty nadal nie masz medali dla uczestników swojego wydarzenia? Skontaktuj się z nami. Zespół naszych specjalistów zrobi wszystko, by wygrać wyścig z czasem i terminowo wykonać powierzone nam zadanie.

Sprawdź, jak szybko i sprawnie przejść przez proces zamówienia: https://produkcjamedali.pl/jak-zamawiac/

Chcesz zamówić medale? Skontaktuj się z nami: https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Zobacz bogatą galerię medali http://socialhub.modernforms.pl/medale