Cała Polska biega po medale

Widząc wciąż rosnące zainteresowanie akcjami promującymi zdrowy styl życia pod hasłem „Polska biega” postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o medale Polska biega specjalnie dedykowane na tego typu imprezy. Proponowane przez nas medale to atrakcyjna pamiątka maratonów, konkursów i zawodów związanych z akcją Polska biega. Zwłaszcza, że coraz bardziej popularne wydarzenia sportowe tego typu gromadzą z roku na rok więcej zawodników i sympatyków biegania, chcących spróbować swoich sił na krótkich i długich dystansach. Organizatorzy zawodów mogą więc liczyć na atrakcyjne zniżki zamawiając u nas sportowe medale Polska biega dla amatorów i biegaczy zajmujących się tą pasją profesjonalnie.

Nasza bogata oferta medali Polska biega dla uczestników i zwycięzców maratonów obejmuje produkty z różnych materiałów. Wszystkie nasze produkty wykonujemy precyzyjnie z dbałością o wszelkie szczegóły. Stąd też każdy uczestnik maratonu czy zawodów sportowych będzie zadowolony medali pamiątkowych. Szczegółowe informacje o materiałach i sposobie obróbki znajdziesz w zakładce Oferta.

Organizatorzy maratonów przy zamówieniach większej ilości medali Polska biega mogą liczyć na duże rabaty.  Zwłaszcza przy organizacji konkursów dla dzieci ważne jest, aby każdy młody zawodnik otrzymał pamiątkę udziału w zawodach. To znacznie wpłynie na jego stosunek do sportu i zaangażowanie w aktywność w przyszłości. Nasze kolorowe medale Polska biega z laminatu grawerskiego z pewnością spodobają się maluchom.

Zobacz także inne realizowane przez nas medale okolicznościowe umieszczone w zakładce Galeria.