Bajeczne medale dla dzieci – za nami tysiące niesamowitych realizacji

Kolorowe medale dla dzieci produkcji Modern Forms

Z wielką radością projektujemy i wykonujemy medale dla dzieci. To wbrew pozorom bardzo wymagający Klienci, ale jakże wdzięczni. Ich uśmiech, szczera radość to najmocniejszy bodziec, który pobudza naszą kreatywność. Odnajdujemy w sobie coś z dziecka i projektujemy z dziecięcą radością kolorowe medale, dlatego za każdym razem trafiamy w gusta najmłodszych, a także ich rodziców, opiekunów, nauczycieli, trenerów, organizatorów imprez.

Wykonaliśmy setki tysięcy kolorowych medali dla dzieci na przeróżne imprezy

Medale na imprezy sportowe, tematyczne, świąteczne, integracyjne, plenerowe i wiele, wiele innych

Nasza oferta jest niesamowicie elastyczna, bez ograniczeń. Tworzymy oryginalne medale na zamówienie zarówno na duży festyn, jak i kameralny piknik, dla kilkoro, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset czy kilka tysięcy dzieciaków w każdym wieku. Nie ma takiej imprezy, która byłaby dla nas przeszkodą. Jesteśmy w stanie zaprojektować oryginalne medale dla dzieci na najbardziej zaskakującą i nietypową okoliczność, na imprezę o każdej tematyce (andrzejkową, mikołajkową, halloweenową, piracką, indiańską itd.)

A co najważniejsze, potrafimy dopracować medale dla dzieci tak, by tworzyły spójną całość – wyrażały charakter imprezy w każdym detalu.

Zobacz wszystkie nasze medale http://socialhub.modernforms.pl/medale

Kolorowe medale dla dzieci, z napisem: Sportowiec na medal

Medale dla dzieci Klub Topka | Little Top

Medale dla Przedszkola nr 424 w Warszawie

Główne zalety naszych medali:

 • Medale klasyczne okrągłe lub nietypowe, o najbardziej wymyślnych kształtach (przedstawiające konkretną formę np. chmurkę lub geometryczną abstrakcję).
 • Medale jedno- lub dwustronne.
 • Pełnokolorowa, dedykowana grafika, z efektem 3D (możemy na medalach nadrukować wszystko, o czym zamarzą dzieciaki np. ulubione zwierzę). Dzieci uwielbiają „burzę” kolorów.
 • Nieograniczona personalizacja(możesz zamówić nawet tysiąc medali, każdy personalizowany z osobna, może mieć inny napis np. imię i nazwisko dziecka, inną grafikę np. tysiąc różnych postaci z bajek).
 • Oryginalne wycięcia (ażury), które robią wrażenie na dzieciach. One zauważają każdy szczegół.
 • Medale metalowe (cięższe, masywniejsze dla starszych dzieciaków przypominające prestiżowe medale dla wielkich sportowców oraz medale lekkie, bezpieczniejsze np. z pleksi dla maluchów).
 • Niezwykle oryginalne medale puzzle (medale jako elementy jednego dużego medalu). Przeczytaj więcej o tej ofercie i zobacz jak prezentują się oryginalne medale https://produkcjamedali.pl/medale-puzzle-i-wszystko-uklada-sie-po-twojej-mysli/
 • Wstążki idealnie dopasowane do stylistyki medali dla dzieci – jednokolorowe satynowe lub sublimacyjne z indywidualnym nadrukiem.

Medale na imprezę charytatywną SUPER PAKA DLA DZIECIAKA Kolorowe medale dla dzieci w kształcie reniferów Medale dla dzieci The best MUSIC VIDEO

Medale na Mikołajkowe Zawody Pływackie 2017 Medale dla dzieci jesienne, Kółka na kole Medale na Gminny Turniej Rodzin, Długołęka 2017 Medale na Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej, Warszawska Jesień 2017 Medale na mikołajkowe biegi. Akademia Biegowa Kartuzy 2017 Oryginalne medale dla dzieci, z księżycem i chmurką

Medale dla dzieci Athletics Camp 2017, Fundacja Kamilii Skolimowskiej

Modern Forms to najlepszy producent medali dla dzieci – tak twierdzą nasi Klienci (mali i duzi)

Producentów medali dla dzieci nie brakuje na rynku, więc pewnie zastanawiasz się dlaczego wysuwamy tak śmiałą opinię? Wielokrotnie dostawaliśmy takie pochwały od naszych Klientów i to nas buduje, motywuje i utwierdza w przekonaniu, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy.

Zobacz nasze referencje https://produkcjamedali.pl/referencje/
Przekonaj się sam, zamów u nas medale, o jakich marzą dzieci https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Poniżej wyróżniki naszej oferty:

 • Kolory nie wpływają na cenę. Możesz zamówić medale w każdej barwie, setki medali (każdy w innej kombinacji kolorów), a cena nie wzrośnie.
 • Na nasze medale stać każdego. Ofertę dostosowujemy do Twoich możliwości finansowych.
 • Medale u Ciebie nawet w 5 dni roboczych. Ekspresowo realizujemy zamówienia.
 • Każda liczba medali dla dzieci – od 1 sztuki po kilka tysięcy. Każde dziecko zasługuje na medal.
 • Medale prosto od polskiego producenta (bez pośredników, wysoki standard jakości).
 • Medale sportowe dla dzieci możesz zamówić w różnych kategoriach (np. z podziałem na konkurencje, dyscypliny).
 • Możesz kupić medale partiami(np. w trzech ratach). Minimalizujesz koszty zwłaszcza przy dużych imprezach.
 • Zamawiając powyżej 500 sztuk medali możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.
 • Zamawiając powyżej 100 sztuk medali przygotowanie produkcji, projekt graficzny oraz przesyłkę kurierską otrzymujesz GRATIS. Oszczędzasz 270 zł!