90 niesamowitych medali sportowych dla TVN-u „Projekt Zima 2018”

Niezwykła akcja, świetny projekt dla wszystkich miłośników niskich temperatur i gorących, pełnych emocji zajęć sportowych w zimowej aurze. I oczywiście nasze medale, które wyrażają wszystko – wystarczy na nie spojrzeć, by poczuć „ducha” imprezy.

Wszystkie nasze medale są bardzo wymowne. Mamy mnóstwo realizacji medali sportowych, które na pewno zrobią na Tobie duże wrażenie. Musisz je zobaczyć. Przejdź na stronę z największą internetową galerią medali (wszystkie naszego autorstwa) http://socialhub.modernforms.pl/medale

Zobacz też najnowszy katalog Modern Forms 2018 https://modernforms.pl/katalog/ 

Kilka słów o samym Projekcie Zima 2018 (warto podkreślać wagę tak świetnych akcji)

Projekt Zima 2018 to akcja przygotowana specjalnie dla wielbicieli rozrywek w zimowym plenerze, zorganizowana przez telewizję TVN wraz przepięknymi miejscowościami Dolnego Śląska (oficjalnym partnerem projektu). Szklarska Poręba, Duszniki Zdrój, Stronie Śląskie i Karpacz – to w tych malowniczych miastach miały miejsce niesamowite atrakcje (sporty zimowe, spotkania z gwiazdami, zabawy na świeżym powietrzu oraz konkursy i gry, w których wręczano nasze medale sportowe).

Relacja Dzień Dobry TVN Projekt Zima 2018 Szklarska Poręba

Reportaż Dzień Dobry TVN – Projekt Zima 2018 – Szklarska Poręba (miejscowość znajduje się w czołówce polskich miast o najczystszym powietrzu, warunki klimatyczne porównywalne do walorów miejscowości alpejskich). Źródło: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dobra-energia-w-szklarskiej-porebie,251449.html

A teraz przyjrzyjmy się naszym perełkom – medale metalowe, w których jest moc zimowego szaleństwa!

Na tak nietuzinkową akcję nie mogły powstać zwykłe, okrągłe medale. Te wykonane specjalnie dla TVN-u mają bardzo oryginalny kształt, nakreślony przez logotyp Projektu Zima 2018. Przypominają pękającą krę lodu. Patrząc na medal masz wrażenie, że projekt łamie wszystkie lody – dosłownie i w przenośni (być może takie przesłanie mieli na myśli organizatorzy). Do tego piękne zimowe barwy – „zimna” biel i błękit „ocieplone” słomkowym żółtym, neonową zielenią i odcieniami brązu (druga strona medalu).

Niesamowite medale sportowe mają w sobie to coś, bo gdy na nie patrzysz czujesz tę zimową aurę, słyszysz skrzypiący śnieg pod nogami, widzisz białe stoki narciarskie, czujesz zimny powiew wiatru czy szczypiący w uszy mróz. Krótko ujmując: chcesz tam być, chcesz wziąć udział w tym projekcie całym sobą.

Rodzaj: medal sportowy dwustronny.
Materiał: metal malowany proszkowo.
Element wypukły: wklejka z efektem 3D.

Medale sportowe metalowe Projekt Zima 2018

Medal sportowy metalowy (Projekt Zima 2018) produkcji Modern Forms

Trochę z sentymentem o naszych medalach (nie tylko wyglądają, ale i wyrażają)

Właśnie z takim zamiarem projektujemy medale, one mają nie tylko dobrze wyglądać, one mają wyrażać wszystko, przemawiać do odbiorcy silnym komunikatem zawartym w oryginalnym kształcie, kolorach, formie, tekście. Mają komunikować, być niesamowitą pamiątką, a nie tylko estetycznym gadżetem. Jedno spojrzenie na nasz medal i wracasz do tych cudownych chwil, obraz jest ciągle świeży, ostry, jakby to było wczoraj.

Jeśli szukasz takich medali, chcesz by robiły naprawdę gigantyczne wrażenie, zapadały w pamięć, niosły symboliczne przesłanie, były cudowną pamiątką, którą się nie zapomina – napisz do nas https://produkcjamedali.pl/kontakt/ 

Projekt Zima 2018 TVN nagrodzeni sportowcy

Dzieci Projekt Zima 2018 TVN

Uczestnicy Projektu Zima 2018 TVN

Źródło: http://projektzima.tvn.pl/