500 niesamowitych medali dla dzieci na zawody Enea Tri-Fun

Enea Tri-Fun medale dla dzieci

Z radością wykonaliśmy medale dla najmłodszych fanów sportu na zawody Enea Tri-Fun, będące częścią największej triathlonowej imprezy w Polsce i jednej z największych w Europie (Enea Bydgoszcz Triathlon 2019). Niesamowitą przyjemność sprawia nam projektowanie medali dla dzieci – ta duma i pełny uśmiech po zawodach są dla nas największą satysfakcją.

Sportowe medale dla dzieci wykonaliśmy z uwzględnieniem specyfiki imprezy i potrzeb najmłodszych.

  • Medale spójne z identyfikacją wizualną imprezy sportowej Enea Bydgoszcz Triathlon.
  • Medale bezpieczne dla dzieci: okrągłe, bez ostrych krawędzi.
  • Elegancka stal podnosi prestiż imprezy. Medale metalowe przypominają oryginalne medale dla wielkich sportowców, co dla dzieci jest niesamowitym przeżyciem. Każdy może poczuć się prawdziwym sportowcem. Mimo, że wykonane z metalu, są lekkie (mają prostą formę, bez obciążających zdobień), mniejszy rozmiar 5-6 cm, grubość 3 mm.

Szybka realizacja, akceptacja już pierwszego projektu

Mieliśmy przyjemność już współpracować z tym Klientem, nawiązaliśmy bardzo dobre relacje. Zaangażowanie obu stron pozwoliło szybko zrealizować zamówienie.

  • Przesłanie projektu medalu w 3 wersjach kolorystycznych na podstawie grafik otrzymanych od Klienta. Szybko spełniliśmy oczekiwania Klienta – już pierwszy projekt został zaakceptowany.
  • Szybka realizacja medali dla dzieci w 5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zamówienie medali sportowych. Z wielką przyjemnością zrealizujemy kolejne na Enea Bydgoszcz Triathlon.

A teraz najpiękniejszy obraz. Wielki duch sportu w małych ciałkach

Ten medal jest mój! Z takim wdziękiem najmłodsi eksponują odznaczenia

Zobacz więcej personalizowanych medali dla dzieci

Za nami tysiące niesamowitych realizacji medali dla dzieci na imprezy sportowe, tematyczne, świąteczne, integracyjne, plenerowe i wiele, wiele innych. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, tworzymy medale bez ograniczeń: na najbardziej zaskakującą okoliczność, na imprezę o każdej tematyce. Dla kilkoro lub kilkaset, kilka tysięcy dzieci w różnym wieku. Z pełną personalizacją, o każdym kształcie, w każdym kolorze, z efektem 3D, w formie puzzli, z oryginalnymi wycięciami itd.

Więcej medali dla dzieci zobaczysz w naszej galerii »

Chcesz zamówić medale dla dzieci personalizowane na wiele ciekawych sposobów? Dzwoń lub pisz https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/pg/triathlonbydgoszcz/photos/?tab=album&album_id=2378933152196680&ref=page_internal