Referencje

 
Zadowolenie, radość, niesamowite wrażenie, zachwyt – z tych wszystkich emocji, przemiłych dla nas słów, zbudowane są poniższe opinie.
Każda taka rekomendacja wiele dla nas znaczy, jesteśmy dumni, że nasze medale dają tyle szczęścia, że budują pozytywne relacje, tworzą klimat, łączą sportowców, są wisienką na torcie każdej udanej imprezy.

Warto nam zaufać – o tym mówią poniższe opinie:

 

Marcin Richert

Stowarzyszenie Aktywni


 
To już 5 rok imprezy Grand Prix w biegach górskich Gdynia i 5 rok współpracy z firmą Modern Forms. Zawsze szybka i profesjonalna obsługa klienta. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na grafikach i uważam że medale gatunkowo i jakościowo super wykonane. Oczywiście wszystko uzależnione od ceny za sztukę ale tu również można się dogadać. Bardzo polecam.
 

Paulina Ruta

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking


 
Najwyższa jakość, wspaniała współpraca, zawsze w kontakcie :) Uczestnicy wychwalają medale, a my jesteśmy szczęśliwi, bo największym szczęściem organizatora jest zadowolenie Uczestnika :) Załoga Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking poleca Modern Forms!!!

Magdalena Markuszewska

Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego


"Bieg udał się świetnie, mimo - 15 stopni i ekstremalnej pory (24.00) na starcie pojawiło się 101 uczestników. Medale bardzo się podobały (na tyle, że żaden mi nie został...)"

Małgorzata Władyko

GWKS Ajsedora


"Współpraca z Modern Forms, to czysta niezmiennie najwyższa jakość i kreatywne rozwiązania! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. Dziękujemy w imieniu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA"

Mariusz Ryżkowski

Nielsen Media Research


"Od trzech lat zamawiam i można powiedzieć, że w pewnym sensie współprojektuję medale i statuetki dla uczestników firmowej rywalizacji sportowej w naszej firmie. Muszę przyznać, że ta współpraca układa się bardzo pozytywnie. Otwartość na pomysły, cierpliwość, terminowość, miła współpraca, solidność, a do tego dostępne ceny sprawiają, że warto wybrać Modern Forms. Z perspektywy trzech lat mogę powiedzieć, że z roku na rok medale i statuetki Modern Forms mocno się rozwijają i są coraz ładniejsze, a firma poszerza wachlarz rozwiązań i jest w stanie realizować coraz to bardziej skomplikowane idee. Polecam."

Dagmara Zielińska

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki


"Współpraca z Modern Forms, to czysta przyjemność! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. W imieniu Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego mówię: DZIĘKUJĘ!"

Adrianna Malinowska

Go-Swim


"Chciałabym wspomnieć, że korzystaliśmy już z Państwa usług i byliśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, dlatego chcielibyśmy tę współpracę kontynuować."


"Dziękuje za współpracę zrealizowanie mojego zamówienia. Wyszło elegancko...!;)"

Aleksander Henrik Carendi

One World Market


"Dzisiaj dostalem medale. Dziękuję bardzo za szybki i profesjonalny service!"

Przemysław Morańda

P.W. Wenta Sp. z o.o.


"Przesyłka dotarła. Wszystko jest super i jesteśmy bardzo zadowoleni."

Jakub Pasikowski

Polski Związek Żeglarski


"W ostatnim czasie, korzystając z Państwa oferty, robiliśmy u Państwa medale na Mistrzostwa Polski. W wyniku pozytywnych doświadczeń, chcielibyśmy kontynuować współpracę z Państwa firmą. Na pewno świetne były wstążki w ostatnio dostarczonych do nas medalach, więc chcielibyśmy pozostać w podobnym klimacie."

Zuzanna Forell

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


Medale są już u nas, jesteśmy naprawdę zadowoleni! Dziękuję za pomoc i współpracę i pozdrawiam serdecznie :) "

Sławomir Kirkuć

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


"MEGA MEDALE !!!!!" "Radość nie samowita. dzięki ;) Medale wręczał Burmistrz Miasta Bartoszyce, Dyrektor BOSiR i św. Mikołaj" Już jest głośno o tych medalach ;)" nie dziwię się, były cudowne, każdy z nauczycieli i burmistrz pytał się z jakiej firmy"

Szymon Ito

Benefit Systems SA


"Potwierdzam – wszystko dotarło i jest ok"

Anna Herba

Fundacja Kamili Skolimowskiej


"Świetne, kolorowe medale!"

Agnieszka Stupkiewicz i Dawid Lewandowski

BRENTO sp. z o.o.


"Świetne medale! "

Krzysztof Wrzos

Krzysztof WRZOS


"Efekt końcowy doskonały. Bardzo dziękuję za miłą współpracę"

Maja Mańkowska

Nova


"Medale są i wszystkim bardzo się podobają :) Bardzo dziękujemy"

Sławomir Kirkuć

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


"Jestem w szoku, czegoś tak pięknego nie widziałem;) Dopiero się wydarzy, całe Bartoszyce pozazdroszczą tych medali :) Piękna robota ;)"

Karol Chwesiuk

GWKS AJSEDORA


"W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałaby jeszcze raz podziękować za pomoc i Państwa wkład w organizację V Międzynarodowego Turniej w Gimnastyce Artystycznej WARSAW BABY CUP 2017 w tak ważnym aspekcie jak medale i trofea. Medale i statuetki zrobiły ogromne wrażenie"

Dawid Smolbik

Hwa-Rang Janów Podlaski


"Przesyłam trochę zdjęć z zawodów z medalami z Modern Forms. Jeszcze raz dziękujemy za super medale"